Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2020

Σε αυτό το ξενοδοχείο η θέα είναι πραγματικά υπέροχη, τα δωμάτια άνετα και καθαρά
Στα μείον ο πρωινός μπουφές που ήταν σχετικά φτωχός για τέτοιο ξενοδοχείο και στα πολύ μείον η κακή υποδοχή και γενικότερα η κακή διάθεση από την υπολληλο στη reception και όταν φτάσαμε, κατά τη διάρκεια της διαμονής μας αλλά και όταν φύγαμε που σημαίνει ότι δεν την πετύχαμε σε μια κακή στιγμη απλά απαράδεκτη

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Marmarlove
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2020

Μείναμε στο ξενοδοχείο για 1 εβδομάδα, σε ένα από τα οικογενειακά δωμάτια του πρώτου ορόφου.
Το ξενοδοχείο είναι χτισμένο στην άκρη του χωριού, οπότε έχει όμορφη θέα στον κόλπο και παράλληλα είναι αρκετά ήσυχο.
Η θέα από το δωμάτιό μας ήταν φανταστική (βοήθησε βέβαια το ότι το δωμάτιο μας ήταν γωνιακό) και η καθαριότητα καθημερινή.
Πολύ ευγενικοί οι περισσότεροι άνθρωποι που εργάζονται στο ξενοδοχείο.
Το πρωινό ήταν ικανοποιητικό, με αρκετές επιλογές, αν και θα μπορούσε να έχει περισσότερες, βασισμένες σε ηπειρώτικα προϊόντα (πχ. πίτες). Στα δυνατά σημεία του πρωινού, τα καλούδια που έφτιαχνε η Αννέτα (πάστα φλώρες, κέικ, τηγανίτες, μηλόπιτα, ρυζόγαλο και κρέμες). Πολύ ωραίος και ο εξωτερικός χώρος για πρωινό, με θέα στο λιμανάκι.
Το ξενοδοχείο διαθέτει πάρκινγκ, τόσο εντός του χώρου αλλά περιορισμένων θέσεων, όσο και πάνω στο δρόμο ο οποίος είναι ανηφορικός και δημιουργεί μια δυσκολία.
Το δωμάτιό μας είχε κλιματισμό, προϊόντα περιποίησης, αντικουνουπική συσκευή.
Στο παράθυρο υπήρχε σίτα (παρόλα αυτά 2 σαρανταποδαρούσες τις σκοτώσαμε). Τα κρεβάτια άνετα, με καλά στρώματα και μαξιλάρια. Βαριές κουρτίνες για το βράδυ για ανεμπόδιστο ύπνο. Ζεστό νερό κάθε μέρα, όλη μέρα.
Στα αρνητικά, το κακό wifi, μόνο στη βεράντα έπιανε, με όχι και τόσο καλή ταχύτητα. Η τιμή ελαφρώς τσιμπημένη, αλλά τουλάχιστον άξιζε τον κόπο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο 108 είναι πολύ καλό για οικογένειες.
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, hermionetyl
Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2019

Δυστυχώς μείναμε μόνο ένα βράδι.πολυ καλή υποδοχη,πολύ όμορφο δωμάτιο αν και μικρό.πεντακαθαρο και με μοναδική θέα.ισως κάποιες ατέλειες αλλά ειλικρινά λεπτομέρειες μπροστά στη θέα.μακαρι να είχαμε χρόνο να μείνουμε παραπάνω.μπροστα από το ξενοδοχείο νοικιάζεις βάρκα κ γυρνάς όλα τα νησάκια στα Σύβοτα!μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι και σίγουρα αν ξαναπάμε Σύβοτα θα το ξαναεπιλεξουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Marlen_dimi
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Ξενοδοχειακό συγκρότημα χτισμένο αμφιθετρικά στον κόλπο των Συβότων.
Η πρόσβαση στα δωμάτια δύσκολη με πολλά σκαλοπάτια και απουσία ασανσέρ. Το parking πανω στο δρόμο με μεγάλη κλίση με ότι αυτό σημαίνει. Δεν μας βοήθησε κάποιος με τα πράγματά μας να πάμε στο δωμάτιο. Η reception μας υποδέχθηκε in a bad mood για άγνωστο λόγο.
Δωμάτια καθαρά, μικρά με κουζινάκι και ψυγείο χωρίς νερό (το νερό από την βρύση είναι υφάλμυρο).Το λουτρό αρκετά καλό χωρίς δυσάρεστες οσμές απο την αποχέτευση.
Μικρό μπαλκόνι με ωραία θέα.
Πρωινό σε εξωτερικό χώρο πάνω απο το ομώνυμο restaurant.
Αρκετές γάτες αλλά και σφήκες κάνουν αισθητή την παρουσία τους. Εμφανής η απουσία του προσωπικού για να παραγγείλεις ενα καφέ.Μεγάλη ποικιλία αλλά γευστικά όχι κάτι το ιδιαίτερο.
Πιστεύω ότι μπορεί η εικόνα να βελτιωθεί.
Η διανυκτέρευση σε δίκλινο high season περί τα 150 ευρώ

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, S3316ZV_
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2019

Απαράδεκτο ξενοδοχείο
Το μόνο αληθινό σε σχέση με αυτά που δείχνει στη σελίδα του είναι η τοποθεσίας
Μέτριο δωμάτιο,μέτρια καθαριότητα.αθλιο πρωινό
Η παραλία μπελά βράκα απέχει τουλάχιστον ένα χλμ σε ανηφόρα και όχι 200 μέτρα
Κατεβήκαμε για πρωινό και ολα ήταν άθλια.καρεκλες που κολλούσαν από τη βρώμα,γάτες στα πόδια μας,κακοπλυμενα πιάτα και πιρούνια, πολυ χαμηλής ποιότητας φαγητό και γενικά σε όλο το εστιατόριο υπήρχε μια απαίσια μυρωδιά
Σίγουρα δεν αξίζει τα λεφτά του
Σίγουρα δεν είναι για οικογενεια

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, georgia37Ele