Η κριτική έγινε: 2 Οκτωβρίου 2019

Δυστυχώς μείναμε μόνο ένα βράδι.πολυ καλή υποδοχη,πολύ όμορφο δωμάτιο αν και μικρό.πεντακαθαρο και με μοναδική θέα.ισως κάποιες ατέλειες αλλά ειλικρινά λεπτομέρειες μπροστά στη θέα.μακαρι να είχαμε χρόνο να μείνουμε παραπάνω.μπροστα από το ξενοδοχείο νοικιάζεις βάρκα κ γυρνάς όλα τα νησάκια στα Σύβοτα!μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι και σίγουρα αν ξαναπάμε Σύβοτα θα το ξαναεπιλεξουμε.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Marlen_dimi
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2019

Ξενοδοχειακό συγκρότημα χτισμένο αμφιθετρικά στον κόλπο των Συβότων.
Η πρόσβαση στα δωμάτια δύσκολη με πολλά σκαλοπάτια και απουσία ασανσέρ. Το parking πανω στο δρόμο με μεγάλη κλίση με ότι αυτό σημαίνει. Δεν μας βοήθησε κάποιος με τα πράγματά μας να πάμε στο δωμάτιο. Η reception μας υποδέχθηκε in a bad mood για άγνωστο λόγο.
Δωμάτια καθαρά, μικρά με κουζινάκι και ψυγείο χωρίς νερό (το νερό από την βρύση είναι υφάλμυρο).Το λουτρό αρκετά καλό χωρίς δυσάρεστες οσμές απο την αποχέτευση.
Μικρό μπαλκόνι με ωραία θέα.
Πρωινό σε εξωτερικό χώρο πάνω απο το ομώνυμο restaurant.
Αρκετές γάτες αλλά και σφήκες κάνουν αισθητή την παρουσία τους. Εμφανής η απουσία του προσωπικού για να παραγγείλεις ενα καφέ.Μεγάλη ποικιλία αλλά γευστικά όχι κάτι το ιδιαίτερο.
Πιστεύω ότι μπορεί η εικόνα να βελτιωθεί.
Η διανυκτέρευση σε δίκλινο high season περί τα 150 ευρώ

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, S3316ZV_
Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2019

Απαράδεκτο ξενοδοχείο
Το μόνο αληθινό σε σχέση με αυτά που δείχνει στη σελίδα του είναι η τοποθεσίας
Μέτριο δωμάτιο,μέτρια καθαριότητα.αθλιο πρωινό
Η παραλία μπελά βράκα απέχει τουλάχιστον ένα χλμ σε ανηφόρα και όχι 200 μέτρα
Κατεβήκαμε για πρωινό και ολα ήταν άθλια.καρεκλες που κολλούσαν από τη βρώμα,γάτες στα πόδια μας,κακοπλυμενα πιάτα και πιρούνια, πολυ χαμηλής ποιότητας φαγητό και γενικά σε όλο το εστιατόριο υπήρχε μια απαίσια μυρωδιά
Σίγουρα δεν αξίζει τα λεφτά του
Σίγουρα δεν είναι για οικογενεια

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, georgia37Ele
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2019

καθαρο μπροστα στην παραλια φαινεται προσφατα ανακαινισμενο με πολυ καλο πρωινο υπαρχει και parking απλα εχει πολλα σκαλια γιατι ειναι σε επιπεδα και λιγο δυσκολευει την μεταφοτα αποσκευων αλλα σε εξυπηρετουν απο το ξενοδοχειο με παιδια που σε βοηθουν.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, 195.919.682.016
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2019

•Εκπληκτική θέα! Βολικοτατη τοποθεσία. Έχει αρκετά σκαλιά που σε δυσκολεύουν με τις αποσκευές.
•Πολύ καθαρό δωμάτιο! Καθημερινή καθαριότητα!!
•Το ρεστοράν λίγο τσιμπημενο στην τιμή που ίσως δικαιώνεται λογο εξαιρετικόυ φαγητού, θεας και ευγενικού προσωπικού
•Δεν έχει καλό ίντερνετ
•άριστο air conditioning
•πλούσιο πρωινό

Το μόνο που μας στεναχώρησε και ίσως από πολλούς θεωρηθεί ασήμαντο είναι η έλλειψη Ελλήνων στο προσωπικό.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Nastaziadeli