Η κριτική έγινε: 15 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα τελευταία χρονια έχει γίνει το καταφύγιο μας και για τα επαγγελματικά μας ταξίδια. Ευχάριστο και καθαρό περιβαλλον, τηρούνται οι κανονισμοί υγιεινης λόγω covid 19, το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικο. Χαιρόμαστε κάθε φορά που είμαστε κοντά σε ένα τόσο φιλόξενο και όμορφο περιβάλλον

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, Gliter43
Η κριτική έγινε: 25 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τοποθεσία Πολύ Καλή. ΣΤο δωμάτιο το aircontinon έσταζε μέσα στην ντουλάπα με αποτέλεσμα τα ρούχα να γίνουν όλα μούσκεμα. Η τουαλέτα μύριζε βόθρο. Η τηλεόραση δεν είχε καλό σήμα και το ίντερνετ σερνόταν. Το προσωπικό εξαιρετικό. Και όλη η παραπάνω δυσανασχέτηση αντιμετωπίστηκε με ένα συγγνώμη.

Ευχαριστούμε, BackPacker766345
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχήν το δωμάτιο δεν είχε καμία σχέση με τις φώτο! Ρεσεψιόν ανυπαρκτη Χωρις μέτρα προστασίας πχ μάσκα λόγω COVID ...δεν έγινε ποτέ ξενάγηση στο δωμάτιο δεν υπήρξε ποτέ ένας άνθρωπος στο WELCOME ούτε για τις αποσκευες, το μπάνιο βρωμικο όταν ζήτησα καθαριστρια ήρθε μετά από 30 λεπτά και με αμφισβήτησαν λέγοντάς πως ήταν καθαρά,η λεκανη με ίχνη από ουρά την έλεγες και πηγή COVID δεν υπήρχαν προϊόντα μπανιου τα σεντόνια μύριζαν. Παρηγγειλα από το εστιατόριο μια ομελετα για έξτρα λιχουδιά μου έβαλαν και μια τρίχα μέσα. Το πιάτο έμεινε από τις 8 το απόγευμα έως τις 10 το πρωί στο τραπέζι του κήπου όταν το πήγα εγώ στη ρεσεψιόν είπαν ότι δεν έγινε και κάτι πως κάνετε έτσι, τελευταία μέρα λοιπόν διαμονής πλημμύρισε το μπάνιο από τις σωλήνες όταν πήρα Στη ρεσεψιόν μου είπαν λαλα δε μπορείτε να ανοίξετε το καπακι να δείτε τη ζημιά!! Αυτά ελπίζω να κλείσετε σύντομα και να σταμάτησετε να καταστρεφετε τις διακοπές του κόσμου και την εικόνα της περιοχής

Ευχαριστούμε, Tripssummer
Η κριτική έγινε: 5 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία, ήρεμη και υπέροχη ιδιωτική παραλία, πολύ ευγενικό προσωπικό, πλούσιος και
γευστικός μπουφές πρωινού, το δωμάτιο πολύ καθαρό και η θέα προς τον κόλπο φανταστική! Θα ξαναέρθω σίγουρα!

Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
Ευχαριστούμε, Ultraviolet365
Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2020

Απαράδεκτο έως τραγικό κατάλυμμα.Καταρχην ουδεμία σχέση έχουν οι φωτογραφίες που παρουσιάζουν στο διαδίκτυο με το να το επισκεφθεις από κοντά...Καθαριότητα ελάχιστη έως ανύπαρκτη στα δωμάτια.Την μια μέρα μάλιστα της διαμονής μας γυρίσαμε από την παραλία στις 4 το μεσημέρι για να κοιμηθεί η μικρή μας κ το δωμάτιο δεν είχε καθαριστεί.Κ κατά τις 16.30 μας χτύπησε την πόρτα η καθαρίστρια για να μπει να καθαρίσει κ αφού της είπαμε τώρα που το θυμήθηκε είναι μεσημέρι κ κοιμάται το παιδί κ απλά της ζητήσαμε τουλάχιστον να αφήσει καθαρές πετσέτες κ να πάρει τις παλιές.Τα σεντόνια 4 ημέρες που μείναμε δεν αλλάχτηκαν ποτέ κ αμφιβάλλω κ αν σφουγγάρισαν κ ποτέ Μόνο ένα σκούπισμα πρέπει να έκαναν κ αυτό ίσα βλέπει η π
Πεθερα...Είδη περιποίησης στο μπάνιο κάκιστης ποιότητας.Το πρωινό κάτω του μετρίου με την Μερέντα κ το μέλι παρότι Αύγουστος μήνας ήταν τόσο μπαγιάτικα που τα εκοβες με το μαχαίρι σε κομματι κ σε καμία περίπτωση δεν μπορούσες να τ αλείψεις στο ψωμί.Το μπαρ ακριβώς πάνω απ' την παραλία όχι μόνο μπαρ δεν είναι ,άλλα θυμίζει μια βρώμικη καντίνα σε κάποια εθνική οδό που χρεώνουν τον καφέ 3.50 ευρώ κ την amita το μικρό κουτί (που δεν θα πω στα μεγάλα σούπερ μάρκετ αλλά στα μίνι μαρκετ της γειτονιάς κοστίζει 0.80 έως το πολύ 1 ευρώ )εκεί μας την χρέωσαν 3 ευρώ.Επισης σερβιτόρος στην παραλία άφαντος για να παραγγείλεις ,αν το θυμηθεί κατεβαινει καμιά βόλτα ανά μισάωρο σου φέρνει την παραγγελία σου μετά από 45 λεπτά, την κάνει λάθος κ σου ξαναφέρνει την σωστή μετά από μια ώρα ξανά.Οποτε κατεβαίνεις για μπάνιο στις 10 το πρωί κ πίνεις καφέ κατά τις 12.30 αν είσαι τυχερός...Ανά 2 δωμάτια αντιστοιχεί μια ιδιωτική πισίνα όπου αν μπεις μέσα σίγουρα θα βγεις με τρία πόδια κ 7 χέρια κ μολύνσεις παντού από την βρώμα που έχουν μέσα.Επισης πρώτη φορά βλέπω σε 4αστερο κατα τ αλλά ξενοδοχείο ,ξαπλωστρες πλαστικές αυτές τις μπλε τις κοινές που έχει κάθε δημόσια πλαζ,πενταβρωμικες κ τραπεζάκια πλαστικά πενταβρωμικα κ σε κακη κατάσταση που σιχαίνεσαι ν ακουμπήσεις τον καφέ σου.Το δε πράσινο του ξενοδοχείου ειδικά κατεβαίνοντας προς την παραλία σε άθλια κατάσταση απεριποιητα φυτά με πολλά ξερά χόρτα κ γεμάτα βάτα που σε καμία περίπτωση δεν θυμίζει 4 αστέρο κατάλυμμα.Ναυαγοσωστης στη παραλία ούτε καν...Κ το προσωπικό στην ρεσεψιόν με υφακι καρδιναλίων που νομίζουν ότι παίζουν στην Δυναστεία ...Το μόνο που αξίζει είναι η παραλία αλλά ούτως η άλλως παντού στα Σύβοτα οι παραλίες είναι απίστευτες.Δεν έχω γράψει ποτέ κριτική αλλά αυτή την φορά το θεώρησα απαραίτητο γιατί είναι απαράδεκτο να δίνεις 150 κ 200 ευρώ την βραδιά σε τέτοιου είδους καταλύμματα που υποτιμούν την νοημοσύνη του πελάτη κ ειδικά στους καιρούς που διανύουμε.Α κ το κυριότερο όσον αφορά την απολύμανση λόγω covid που τηρουν με αυστηρούς όρους όπως μας είπαν κ στο τηλ κατά την κράτηση μας μούφα.Ουτε καν...Ελπίζω να μην την πατήσουν κ άλλοι...Ποιος τους έδωσε τα 4 αστέρια απορώ....

1  Ευχαριστούμε, mariamQ1116XR