Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

Υποδοχη,διαμονη και αψογη συμπεριφορα και εξυπηρετηση απο την οικπδεσποτη!Παρκιγκ σταθμευσης,κοντινη αποσταση απο τισ παραλιες ακομη και με τα ποδια!Ολοι μασ ευχαρηστιθηκαμε τισ διακοπες μας!Σιγουρα θα σας ξαναερθουμε!!

Ευχαριστούμε, TRAVEL-MEN_2021
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: πριν από 4 εβδομάδες

Ευχαριστούμε, θα χαρούμε να σας δούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

Πολυ καθαρό δωμάτιο. 5 λεπτά με τα πόδια απο την παραλια γαλλικός μόλος και απο το πανέμορφο χωριό.
Το δωμάτιο ηταν μέσα στα δέντρα και ειχε αρκετή δροσιά
Η Κα. Ιωάννα πολύ φιλόξενη
Θα σας ξανά έρθουμε σίγουρα !!!!!!!

Ευχαριστούμε, marines340
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

Διαμέρισμα Κίκα, Σύβοτα ο παράδεισος μου στην Ελλάδα. Όλα είναι τέλεια, το καλωσόρισμα της Ιωάννας, η άνεση των δωματίων 200 μ. Από το λιμάνι και την παραλία, πολύ σκιασμένη, γεμάτη λουλούδια και δωρεάν πάρκινγκ

1  Ευχαριστούμε, philippes384
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021

Εξαιρετική επιλογή για τις διακοπές μας!! Προσεγμένο και πεντακάθαρο δωμάτιο, καταπράσινο φυσικό περιβάλλον και πολύ κοντά στη θάλασσα!! Ευχαριστούμε για τη φιλοξενία Ιωάννα, με το καλό να ξανανταμώσουμε!!

Ευχαριστούμε, EvaHellas
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Οι καλύτερες εμπειρίες μας έμειναν από την επίσκεψή μας στο κικα! Τα δωμάτια υπέροχα ,πεντακάθαρα, σε φοβερή τοποθεσία και η οικοδέσποινα η κυρια Ιωάννα απλα καταπληκτικη!!! Μας έφτιαξε η διαθεση και περασαμε πολυ ομορφες διακοπες. Ειχαμε διαβασει για τα δωματια αυτα αλλα η ενεργεια που εχει το μερος απο κοντα ειναι πολυ διαφορετικη!! Το συνιστω ανεπιφυλακτα!! Μεινα με κατα ευχαριστημενοι και σιγουρα θα ξαναπαμε!

Ευχαριστούμε, ΜΑΓΔΑ Σ
Απάντηση από τη διεύθυνση:Απάντηση: πριν από 4 εβδομάδες