“❤️”

Charlie’s “all Day Coffee And More”

Ιδανικό για κοκτέιλ με θέα το ηλιοβασίλεμα! Πολύ καλή η εξυπηρέτηση του μαγαζιού, ευχάριστο περιβάλλον!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, artemik2021

Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό μαγαζί τρομερή θέα , μπορείτε να χαλαρώσετε πίνοντας το cocktail ή τον καφέ σας ! Καθαρό και προσέχουν ! 10€ το κάθε cocktail. Θα ξανά πήγαινα σίγουρα .

Ευχαριστούμε, Απο Μ
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε σχετικά στην τύχη γτ ήταν ακριβώς πάνω από το μαγαζί sunset. Ήταν γύρω στις 19:00 και είπαμε να "ρισκάρουμε" να πιούμε κοκτέιλς. Ο Πάκης, ο bartender ήταν και ο σερβιτόρος μας. Ευγενικός, φιλικός και πολύ καλος στη δουλειά του. Πήραμε τρία κοκτέιλς, όλα προσεγμένα και με γενναία δόση αλκοόλ, πράγμα που συναντάς σπάνια. Σαν συνοδευτικό μας έφεραν πατατάκια και ανανά. Επίσης μας πρότεινε ένα ακόμα μαγαζί με κοκτέιλ που αξίζει να επισκεφτούμε. Overall μία πολύ ευχάριστη εμπειρία. Να πάρετε σίγουρα το Charlie's cocktail!

Ευχαριστούμε, Foodamental
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το καλυτερο μερος που εχω παει στην ΖΩΗ μου πηγεντε ολοι τελεια ΚΟΚΤΕΙΛΣ
τελειος μεζες και φανταστικη ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ

1  Ευχαριστούμε, arisstraulino
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Φανταστικό μαγαζί με θέα!!
Τα Cocktail τέλεια κ η εξυπηρέτηση άψογη! Απαραίτητη στάση το Charlie's για όλους..

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Vic J

Charlie’s “all Day Coffee And More”: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

Charlie’s “all Day Coffee And More”: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!