5 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
FindHotel
Priceline259 $
Hotels.com264 $
getaroom.com295 $
Η κριτική έγινε: 22 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφο ξενοδοχειο,με απιστευτη θεα..ευγενεστατο προσωπικο και ανεσεις ενος πολυτελους καταλυμματος..μοναδικη παραφωνια στο βραδυ που μειναμε,οτιδεν δουλευε το αιρ κοντισιον κ το wi fi ,λογω βλαβης..κατα τ αλλα ολα καλα

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
2  Ευχαριστούμε, 165nikosp
Η κριτική έγινε: 18 Σεπτεμβρίου 2016

Μείναμε 2 νύχτες. Ηταν όλα ωραία! Ανεση, ωραία στρωματα, μαξιλάρια, καθαριότητα, ωραίο πρωινό, πισίνες ... Μου κανε εντύπωση πόσο κόσμο είχε Σεπτέμβρη μήνα. Η καλύτερη επιλογή της περιοχής. Σα να βρίσκεσαι σε αεροπλάνο τόσο ψηλά που είναι και με τέτοια θέα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, Char P
Ο/η Sivota Diamond S, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Sivota Diamond Spa Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ/ή Char P,
σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας στο Ξενοδοχείο μας.
Κάνουμε ότι μπορούμε για να εξασφαλίσουμε το καλύτερο για τους πελάτες μας. Αυτό έχει σαν αποτέλεσμα τις μεγάλες πληρότητες και τον μήνα Σεπτέμβριο.
Ελπίζουμε να μας ξανατιμήσετε...!

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2016

Το ξενοδοχειο ειναι σε παρα πολυ ωραιο μερος, κεντρικο και με εξαιρετικη Θεα.Η γνωστη παραλια της ΜΠΕΛΑΣ ΒΡΑΚΑΣ ειναι μολις 400μ και μπορεις να μετακινηθεις με τα ποδια!!!.Το μενου τοπυ εστιατοριου και το service παρα πολυ καλο!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
2  Ευχαριστούμε, TravelHouse R
Ο/η Sivota Diamond S, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Sivota Diamond Spa Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ TravelHouse R,
σας ευχαριστούμε για την προτίμησή σας στο Ξενοδοχείο μας.
Είμαστε πολύ χαρούμενοι που μπορέσαμε και ανταποκριθήκαμε στις απαιτήσεις σας.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας ξαναφιλοξενήσουμε!

Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2016

Πρωτα απ'ολα η ευγενια και η εξυπηρετηση ολου του προσωπικου ηταν φοβερη!!!
Το δωματιο πεντακαθαρο και ευρυχωρο αλλα με τσιμπημενη τιμη για την θεα που ειχε!!!
Πολυ καλο πρωινο με πλουσιο μπουφε που τα ειχε ολα!!!Δυστυχωσ το εστιατοριο λειτουργει για πολυ μικρο χρονικο δΙαστημα 12:30-15:00!!!
Πολυ ωραια και καθαρη πισινα χωρις την μυρωδια χλωριου!!
Φοβερη η θεα μπροστα στην πισινα!!!
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ Η ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΣΤΗΝ ΠΙΣΙΝΑ!!
ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΒΕΛΤΙΩΣΗ ΣΤΟ INTERNET KAI ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ(4 ΕΛΛΗΝΙΚΑ ΚΑΝΑΛΙΑ).
ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ ΟΙ ΚΥΡΙΟΙ ΤΟΥ SPA ΠΟΥ ΔΙΑΧΩΡΙΖΟΥΝ ΕΛΛΗΝΕΣ ΜΕ ΞΕΝΟΥΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΟΓΑ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΙΜΕΣ!!!!ΣΚΗΝΙΚΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΑΣ!!!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, margaritis4
Ο/η Sivota Diamond S, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Sivota Diamond Spa Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ κε. margaritis4,
θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την προτίμησή σας στο Ξενοδοχείο μας.
Αναλογικά με αυτά που μας αναφέρατε, θα ήθελα να σας ενημερώσω πως το Κεντρικό Εστιατόριο λειτουργεί κατά τις ώρες 12.30-15.00 αλλά έως και τις 23.00 είναι ανοιχτό το Pool Snack Bar του Ξενοδοχείου όπως και η υπηρεσία Room Service λειτουργώντας με την ίδια κάρτα.
Ο τιμοκατάλογος του Τμήματος του Σπα είναι ακριβώς ο ίδιος για όλους τους πελάτες μας ανεξάρτητα από την χώρα προέλευσής τους.
Οι κύριοι που έτυχε να είναι μαζί σας στον χώρο του Σπα όταν κανινίζατε το ραντεβού σας τύχαιναν μια προσφορά έκπτωσης.

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016

Πολύ ωραία τοποθεσία, οργανωμένο ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις,καλό φαγητό και πρωινό, ένα μικρό θέμα όταν έχει γάμους (κυρίως Σάββατο βράδυ). Για παραλία χρειάζεται αυτοκίνητο καθώς το ξενοδοχείο είναι χτισμένο σε πλαγιά (όμορφη θέα)

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, dsideris333

Αγαπητέ κε. dsideris333,
σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια.
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας ξαναφιλοξενήσουμε..