Tripadvisor
Αναζήτηση

“Μετριο”
Κριτική για: Mamma Mia

Mamma Mia

Μετριο φαγητο.Πολυ καλο και ευγενικο προσωπικο.Πολυ ωραια τοποθεσια για να απολαυσεις το μεσημεριανο σου γευμα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, olgaoY7993ZA

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Γενικά σπάνια γραφω κριτικες...πρεπει να ενθουσιαστω η να απογοητευτω. Δυστυχως σε αυτήν την περίπτωση ισχυει το 2ο.
Καταρχας το επιλεξαμε λογω του περιβάλλοντος χώρου που υπερτερεί μακραν των υπολοιπων.
Ποιοτητα φαγητου κακη και σιγουρα δεν σε παρεπεμπε σε ιταλικο σεφ... Πειναγαμε πολυ και καναμε το λάθος να παραγγείλουμε πολλα και να τα πληρωσουμε πανάκριβα... το αποτέλεσμα τραγικο! Το χαλουμι καμμενο κι αδιαφορο. Η γαριδοσαλατα συμπαθητικη. Η πιτσα ηταν η μονη που αξιζε. Τα ζυμαρικά αραγε ποσο δυσκολο είναι να τα καταστρεψεις? Η bolognese απαράδεκτη! Πλουσια ετοιματζιδικη σαλτσα με ιχνη κιμα και μυρωδια κρεμμυδιου.Την επιστρέψαμε αμέσως αθικτη, η κόρη μας εμεινε νηστικη και παρα τα παραπονα μας την χρεωσαν κανονικά. Η pesto βαρια, αλμυρή κι έπλεε στο λαδι. Η μονη που αξιζε ηταν η carbonara.
Kαι παμε στο service. Ευγενικοι σερβιτόροι, ωστόσο οταν φθασαμε ειχαν κάνει ψεύτικες κρατησεις, απ οτι καταλάβαμε διοτι δεν μπορουν να διαχειριστουν τον κοσμο. Δεν μας άφηναν να κάτσουμε κι όταν μολις αδειασε τραπέζι μπροστα στα ματια μας, αναγκαστηκαν να μας το δωσουν αφου προσπαθησαν ευγενικα να μας διωξουν λεγοντας οτι θα αργησουμε μια ωρα να φάμε...οπερ κι εγενετο!
Συνολικα 4 ζυμαρικά, 1 πιτσα, 1 σαλατα κι 1 χαλουμι 70€ και φύγαμε με κακη διαθεση!!!

Ευχαριστούμε, ΜΑΝΩΛΗΣ Μ
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οι γευσεις εξαιρετικες - σκορδοψωμο, ριζοτο, λαζανια, κεφτεδακια κλπ - η εξυπηρετηση καλη, ΑΛΛΑ ειναι απαραδεκτο οι σερβιτοροι να καπνιζουν σε κοινη θεα - στο τραπεζι που ειχαν τους καταλογους ειχαν και τσιγαρα στα τασακια και περνωντας εκαναν και μια τζουρα - και επισης πρεπει καποτε να σταματησει αυτη η εξυπναδα που φερνουν ενα χαρτι εκτυπωτη αντι για αποδειξη. Επειδη το POS ειναι στο βαθος του μαγαζιου, λες ας πληρωσω μετρητα, οποτε χωρις νομιμη αποδειξη, ουτε ΦΠΑ, ουτε φορος, ουτε γατα ουτε ζημια......

Ευχαριστούμε, 501vasilisv
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2019

Ιδανική ώρα επίσκεψης προτείνω το βράδυ για μια μαγευτική ατμόσφαιρα. Οι πίτσες και τα υπόλοιπα φαγητά που παραγγείλαμε ήταν φανταστικά. Όμως το πρόβλημα είναι ότι δεν υπήρχε αρκετό προσωπικό και το σέρβις άργησε πάρα πολύ

Ευχαριστούμε, Ορεστης Δ
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2019

Βρεθήκαμε με την οικογένεια μου στα Σύβοτα πριν λίγες μέρες και επισκεφθηκαμε τυχαία το συγκεκριμένο εστιατόριο, γνήσια αυθεντική ιταλική πίτσα και μεγάλες και νόστιμες μερίδες κρεατικών, φιλικό γρήγορο και άψογο σέρβις και ένας μοναδικός Ιταλός σεφ... Εύγε!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, Στέλιος Γ

Mamma Mia: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

Mamma Mia: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!