“Άψογο σέρβις”
Κριτική για: Stavedo

Stavedo
Η κριτική γράφτηκε 31 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε τα Σύβοτα για μια εβδομάδα διακοπών, την πρώτη μέρα πήγαμε στην παραλία Ζέρη στο εστιατόριο stavedo όπου και περάσαμε όλοι μας την εβδομάδα εκεί διότι είχαμε άνετο πάρκινγκ, καφέ ,φαγητό, καθαρά νερά κ επίσης νοικιάσαμε και τις δύο μέρες σκάφος από την παραλία!! και γυρίσαμε τα νησάκια άψογη εξυπηρέτηση σε όλα θα σας επισκεφθούμε ξανά

Ευχαριστούμε, Giorgos_sam

Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ήταν από τις καλύτερες παραλίες που πήγαμε,ήταν και εκτός σεζόν γιατί πήγαμε Σεπτέμβριο,θα μπορούσε να είναι πιο περιποιημένο το γκαζόν και πιο καθαρές οι ξαπλώστρες ,το είχαν πολύ παρατημένο. Επισης τέτοια εποχή που πήγαμε και επειδή δεν είχε κόσμο δεν θα έπρεπε να μας είχανε χρεωσει τις ξαπλώστρες.Ειχε όμως ωραίο χυμό και ωραία μουσική

1  Ευχαριστούμε, argie_lytra
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2020

Ένα μπράβο στο μαγαζί που χρεώνει 5 ευρώ το σετ ξαπλώστρες με δωρο νερο 1L σε σαμπανιέρα, σε έναν από τους δημοφιλέστερους προορισμούς στην Ελλάδα. Όμορφο περιβάλλον, ντουζιέρες και αλλαξιέρες καθαρές, ευγενικό προσωπικό. Πήραμε καφέ ,χυμό και συνεχίσαμε στο εστιατόριο του. Όλα ήταν πολύ καλα.

Ευχαριστούμε, IwannKar
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020

Αφού επισκεφτειτε οοοολες τις φημισμένες πάτε κ στη παραλία Ζερη για να ευχαριστηθείτε ζεστά νερα , αμμουδιά και καταγάλανα νερα!!οι ξαπλώστρες το σετ 5€ (απ τις πιο οικονομικές) ωραίος καφές κ φαγητό σε πολύ καλές τιμές κ γενικα πολύ όμορφα..έγινε στέκι το οποίο σας προτείνουμε ανεπιφυλακτα!!

Ευχαριστούμε, boumpardasevangellos
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2019

παραλια τελεια, και ο χωρος του μπαρ πεντακαθαρος με γκαζον και εξυπηρετηση αψογη με καφεδες και ποτα σερβιρισμενα σε παγωνιερα να διατηρουνται κρυα μεχρι τελος.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, kostasstou

Stavedo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

Stavedo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!