“Ωραίο φαγητό, ζεστή ατμόσφαιρα!!!”
Κριτική για: Areti's Tavern

Areti's Tavern
Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουλίου 2021

Ωραίο, ζεστό και φιλόξενο μαγαζί με ωραία φαγητά και γρήγορη εξυπηρέτηση!!! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα για να περάσετε ωραία με την παρέα σας αλλά και την οικογένεια σας.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, themismpp

Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2021

Πολύ κακό φαγητό πρόχειρο μέσα στο λάδι, πήραμε σνίτσελ κοτόπουλο για τα παιδια τα οποια σταζανε λαδι και πικρά, τα γυρίσαμε πίσω εννοείται, η χοιρινη μπριζόλα μας είπανε ότι ήτανε στα κάρβουνα αλλά και αυτή ήτανε μέσα στο λάδι, σου έβγαζε πίκρα και ήτανε λάστιχο, μόνο η σαλάτα ήτανε οκ, το προσωπικό πάρα πολύ αργό, ένας σερβιτόρος για όλο το μαγαζί. Συββοτα γενικά ωραίο μέρος μόνο για μπάνιο.... Το φαγητό τους πρόχειρο, άχρηστο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, djs358
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Πολύ καλό φρέσκο φαγητό. Ήσυχο και όμορφο σημείο. Λογικές τιμές. Καλή μουσική. Τέλειο κριθαρότο με φινόκιο.

Ευχαριστούμε, 207bill
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2020

Υπέροχη αρχή των διακοπών μας, ευγένεια άμεση εξυπηρέτηση και το φαγητό μου θύμισε το φαγητό της μητέρα μου. Ακόμα και τα παιδιά μου έφαγαν τα υπέροχα ψάρια που μας ετοίμασε η Αρετή . Ευχαριστώ Αρετή ευχαριστώ Σύβοτα

Ευχαριστούμε, Olefteris
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δεν ηταν τιποτα καλο εκτος της χωριάτικης! Πηραμε μια γαριδομακαρονάδα που είχε παντου μουστάκια απο τις γαρίδες! Ενα καλαμάρι ψητό που δεν ηταν γευστικό και ενα σαγανάκι με μαρμελάδα ντομάτας που οκ τρωγόταν! Το χειρότερα απ ολα ειναι πως οι μέλισσες εκαναν πάρτυ γυρω τριγύρω και πανω απο τα φαγητά οποτε δεν απολαύσαμε καθολου το γεύμα μας αφου παλεύαμε να τις διώξουμε! Τα ποτά ηταν ζεστά και Τελος οταν πήγαμε να πληρώσουμε με κάρτα μας είπαν οτι δεν έπιανε σήμα το pos οποτε δώσαμε μετρητά!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
3  Ευχαριστούμε, Lia12121990

Areti's Tavern: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

Areti's Tavern: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!