Η κριτική έγινε: 20 Νοεμβρίου 2017

Πολύ ωραίο ξενοδοχείο δίπλα στην θάλασσα. Είχε πολύ όμορφο κήπο. Αυτό όμως που μου άρεσε πάρα πολύ ήταν οι πολλών χρόνων ελιές που υπήρχαν μπροστά από το δωμάτιο μας. Καθαρό ξενοδοχείο πολύ όμορφοι χώροι, όμορφα διακοσμημένο. Το πρωϊνό ήταν αρκετά καλό και πλούσιο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
3  Ευχαριστούμε, IoannaZia
Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2015

Εξαιρετικό ξενοδοχείο. Πολύ κοντά στη υπέροχη παραλία Μέγα Άμμο ενώ διαθέτει και πισίνα. Είναι ιδανικό για ζευγάρια και οικογένειες. Να ξεκουραστείς, να ηρεμήσεις και να ξεφύγεις από την καθημερινότητα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2015
1  Ευχαριστούμε, Milenko_Tol
Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2015

ακόμη ένας παράδεισος στην όμορφη Ελλάδα μας. Το μέρος καταπληκτικό, η εγκαταστάσεις πολύ καλές, ο εξωτερικός χώρος πανέμορφος, οι ιδιοκτήτες υπέροχοι και ζεστοί άνθρωποι με σεβασμό στον πελάτη. Πανέμορφη αμμώδης παραλία.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2014
1  Ευχαριστούμε, Giannis T
Ο/η Pr_Management_Gr, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Hotel Mikros Paradisos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουνίου 2015

Σας ευχαριστούμε για τα υπέροχα λόγια σας. Προσπαθούμε πάντα να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας μοναδικές και αξέχαστες εμπειρίες. Είμαστε πολύ χαρούμενοι που είστε ικανοποιημένοι!

Σας ευχαριστούμε για την κριτική!

Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2014

Παρ'ολο που ακουγαμε πολυ καλα λογια για το συγκεκριμενο ξενοδοχειο και το επιλεξαμε για να περασουμε τις διακοπες μας φετος, υπηρξαν καποια πραγματα που δεν μας αρεσαν ιδιαιτερα. Στα "υπερ" ειναι το πολυ καλο φαγητο στο εστιατοριο του ξενοδοχειου, το αρκετα επαρκες πρωινο και το γεγονος οτι απεχει 100 μ. απο την παραλια της Μεγαλης Αμμου. Στα "κατα" ηταν κατα κυριο λογο το οτι υπηρχαν παρα πολλες σφηκες στο χωρο, οπου κατα την ωρα του πρωινου και του γευματος κυριολεκτικα διναμε μαχη για να τις αποφυγουμε. Επίσης, το ξενοδοχειο εχει πολυ μικρο παρκινγκ με αποτελεσμα να αποφευγουμε να μετακινησουμε το αυτοκινητο, προκειμενου να μην χασουμε τη θεση.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2014
9  Ευχαριστούμε, parga4ever
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2013

Μέσα σε έναν υπέροχο κήπο βρίσκεται το ξενοδοχείο Μικρός Παράδεισος. Μπροστά υπάρχει μια παραλία με βραχάκια που μπαίνεις από τη σκάλα αλλά έχει φοβερή θέα. Η παραλία Μέγα Άμμος είναι 2 βήματα μακριά - κυριολεκτικά! Με ταβερνάκι, ξαπλώστρες και ωραία νερά για κολύμπι. Το δωμάτιό μας ήταν ευρύχωρο και καθαρό. Το βράδυ στο εστιατόριο του ξενοδοχείου μπορεί να φάει κανείς σπιτικά καλό φαγητό! Γενικά περάσαμε πολύ όμορφα τόσο στο ξενοδοχείο όσο και στην περιοχή των Συβότων και το συστήνω ανεπιφύλακτα και λόγω θέσης (είναι 3 λεπτά με το αυτοκίνητο μακριά από το χωριό).

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
2  Ευχαριστούμε, MissPinky077