“ARKETA KALO FAGHTO KALH EKSIPIRETISI”
Κριτική για: Τρίγωνο Meze Bar

Τρίγωνο Meze Bar
Περιγραφή: Μέρα ή νύχτα,μεζέ ή φαγητό,κρασί ή ποτό, το Τρίγωνο Μεζε Μπαρ είναι πάντα η καλύτερη επιλογή!

το ειχαμε επισκεφτει και παλαιοτερα. αρκετα κλο φαγητο και σερβις. υπαρχει αρκετος θορθβος αυτοκινητων λωγο τοποθεσιας.

Ευχαριστούμε, ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020

Λοιπόν πήγαμε για τσιπουράκι κ πήραμε καλαμάρι τραγανό, πίτα στο λάδι κ για να το καταπιείς έπρεπε να μασάς 3μιση λεπτά!Το σκουμπρί μέτριο κ η σαλάτα αδιάφορη.Ο λογαριασμός 30 το οποίο σημαίνει δεν έχει γλυκό, ούτε μαστίχα που πήγε σ άλλα τραπέζια!Επρεπε να δώσουμε κανά 25αρη το άτομο προφανώς για να έχουμε αυτη την πολυτέλεια!

Ευχαριστούμε, ChipDrew
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2020

Πήγαμε για φαγητό 1η φορά παρέα 4 άτομα Τετάρτη βράδυ. Ο κατάλογος ειχε αρκετο ενδιαφέρον. Οι σαλάτες τα ορεκτικα και τα ραβιόλια πολύ νόστιμα, τα κρεατικα κοτόπουλο Κ χοιρινό καλα αλλα λιγο στεγνά. Αρνητική εντύπωση μου έκανε η προσπάθεια του σερβιτόρου να μας κατευθύνει να παραγγείλουμε μοσχαρίσιο κρέας (όπου η τιμές φυσικά ξέφευγαν) ..Καλό θα ήταν να αποφεύγονται (απο τους υπευθύνους..) τέτοιες συμπεριφορές. Κατά τα άλλα το προσωπικό ήταν πολύ ευγενικο Κ εξυπηρετικο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Z4248FQlinak
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2020

Το τελειο ειναι πολυ λιγο μπροστα στην πραγματικοτητα. Τέλειες γεύσεις,μεγαλες μεριδες ,πολυ καλες τιμες ,ευγενέστατο προσωπικο.Οτι καλιτερο εχω γνωρισει!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, T1146ZB_
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2020

Πολύ ακριβό μαγαζί, 8-8.5€ η απλή τηγανιά, αν είναι δυνατόν για μεζεδοπωλείο. Μικρές μερίδες επίσης, 4 ροδέλες καλαμαράκια σε μικρό σκεύος. Κακή μουσική, έπαιζε την μια despacito και στο καπάκι Παπαρίζου. Ότι να ναι. Πληρώσαμε 60€ και δεν πήραμε ούτε μια μερίδα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, Osenpai

Τρίγωνο Meze Bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Θεσσαλονίκη, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Τρίγωνο Meze Bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.