“Σοφια”
Κριτική για: Βυθός Seafood

Βυθός Seafood
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Η μεσόγειος στο πιάτο σας! Ένας χώρος μοναδικός, μινιμαλιστικός, όμορφος και μια κουζίνα που συνδυάζει νέες προτάσεις στο ψάρια και θαλασσινά. Ο Βυθός έχει αποκτήσει αφοσιωμένους φίλους από όλη τη Θεσσαλονίκη, παντρεύοντας στη κουζίνα του το παραδοσιακό με το μοντέρνο, το στιλ με την εξυπηρέτηση.Ο χώρος είναι φωτεινός, χαρούμενος, παρεΐστικος.Τα ψάρια ημέρας και τα φρεσκότατα θαλασσινά προσφέρονται σε μεγάλη ποικιλία και πολλές εκδοχές. Δοκιμάστε το τηγανιτό χταπόδι, τη μαριναρισμένη κουτσομούρα και τον περίφημο μαρινάτο γαύρο, επίσης μην ξεχάσετε να παραγγείλετε αστακομακαρονάδα. Σαν ουζερί έχει να προσφέρει μια μεγάλη ποικιλία ούζων και τσίπουρων και φυσικά συνοδευτικών πιάτων. Μενού που συντέθηκε με πολύ όρεξη και για όλες τις διαθέσεις. Τηλέφωνο: 2310662376 Πρόκειται για έναν χώρο για τους απαιτητικούς της ψαροφαγίας! Sea Food Bar Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 15 Μαρτίου 2021

Καθαρά Δευτέρα έκανα παραγγελία για ένα χταπόδι και ένα καλαμάρι και ενώ είχαν αργήσει 1,5 ώρα με παίρνουν τηλέφωνο και μου λένε ότι τους έχουν τελειώσει τα χταπόδια και να μου το αντικαταστήσουν με κάτι άλλο. Ύστερα βλέπω τον τιμοκατάλογο τους και διαπιστώνω ότι αυτό που μου πρότειναν ήταν πιο φθηνό από όσο είχα ήδη πληρώσει! Τελικά η παραγγελία έφτασε μετά από δυο ώρες στο σπίτι μου και χωρίς καν να κάνουν λόγο για τα λιγότερα χρήματα. Απαράδεκτοι ! Το φαγητό εν τέλη ήταν τουλάχιστον μέτριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2021
Ευχαριστούμε, SOFIKA G

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ισως να εχω ξαναγραψει κριτικη.... Θα ξαναγραψω ομως γιατι τα παιδια δεν σταματουν να μας εκπλησουν. Δεν θα πω για τα ΠΑΝΤΑ φρεσκα ψαρικα τους με λογικες τιμες αλλα θα πω για το χειροποιητο επιδορπιο.... Στο τέλος θα περναμε απο εκει και θα λεμε παμε κατευθειαν στο επιδορπιο. Τσιζ κεικ με δικια τους μαρμελαδα βςρικοκο??? Ποσο πιο πολυ να μας κακομαθετε?? Ειλικρινα οταν πας σε ενα μαγαζι και βλεπεις το μερακι του ιδιοκτητη να ειναι ολα του τα προιοντα ενα και ενα διαλεγμενα ευκολα δεν το αλλαζεις!!!!

Ευχαριστούμε, stekik2018
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2020

Λοιπον απο που να ξεκινησω?Εγω παντρευτηκα στης 14/6 . Το φαγητο πολυ νοστιμο ωραια κρεατα....αλλα ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ Η ΝΥΦΗ ΣΤΟ ΑΦΕΝΤΙΚΟ ΕΝΩ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΚΑΙ ΝΑ ΖΗΤΑΕΙ ΚΟΚΑ ΚΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΤΗΣ. Υποτιθεται ειναι ''απεριοριστα'' αλλα εκτος απο αυτο μας εφεραν μονο 2 κολες..!! Επισης ΜΕΓΑΛΟ ΦΑΟΥΛ Ο ''Dj'' αν αυτον εχετε ή μας δουλευεουν οτι ειναι DJ ή ειναι κακος στην δουλεια του. Προφανως και τα 2. Χαλια τραγουδια εγω τους εδωσα μια λιστα εγω!!! και βαζανε οτι ναναι και λαθος timing και σειρα. Ηρθαμε σε πολυ δυσκολη θεση και αβολη πολλες φορες. ΤΖΑΜΠΑ 50ΕΥΡΩ!Γενικα ακουσα και απο τους καλεσμενους μας κακες κριτικεςμ προφανως! Αμφιβαλλω αν κανουν γαμους. Περα λοιπον το οτι τρεξαμε εγω και αντρας μου για δικες τους δουλειες...μας ντροπιασαν και εξεθεσαν !

Ευχαριστούμε, _J5694GV
Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2020

Εντυπωσιακά πιάτα, υπέροχες γεύσεις, άψογο σέρβις από χαμογελαστό και πρόθυμο προσωπικό. Όλα υπέροχα! Ευχαριστούμε!

Ευχαριστούμε, ΜΑΡΙΑ Π
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθηκαμε τον βυθο και μας κερδισε... Δικαιως βεβαια. Τα υλικα καταλαβαινεις οτι ολα ειναι προσεκτικα διαλεγμενα και οσες φορες πηγαμε παντα φρεσκα. Τοσο το ψαρικα οσο και τα ποιοτικα λαχανικα τους. Εχω ενα παθος με τις σαλατες και αν παω σε μαγαζι με κακης ποιοτητας λαχανικα απλα δεν ξαναπαω. Στον βυθο καταλαβαινεις οτι ειναι ποιοτικα απο την γευστικοτητα τους. Οι μεριδες νομιζω πολυ φορτωμενες... Παραπανω απο κανονικες. Το ριζοτο με τις γαριδες και την γλυκοξυνη ιδιαίτερο. Ενταξει για το δικο τους τσιζκεικ τι να πεις??? Μπραβο σας. Ολα σε ενα πολυ δυνατο επιπεδο. Μπραβο παιδια μας κερδισατε. Και οι τιμες σας νομιζω πολυ καλες. Εμεις παντως θα σας προτιμαμαι οταν ειμαστε στην περιοχη. Ευγε.

Ευχαριστούμε, stekik2018

Βυθός Seafood: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέοι Επιβάτες, Περιοχή Θεσσαλονίκης

Βυθός Seafood: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!