“Απαράδεκτη εξυπηρέτηση”
Κριτική για: Skino Summer

Skino Summer
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για φαγητό Δευτέρα βράδυ και ενώ παραγγείλαμε 9.30, στις 10.30 μας ενημέρωσαν ότι δεν υπήρχε αυτό που παραγγείλαμε και από τα ορεκτικά είχαν φέρει μόνο τη σαλατα. Σηκωθήκαμε και φύγαμε και πληρώσαμε μόνο τα αναψυκτικά ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, _L6318BM
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2021

Κακή εξυπηρέτηση αγενής Χάλια ο καφές με άσχημη και περίεργη γεύση, μέτριο ανεπαρκής το φαγητό. Μεγάλη προχειρότητα καθαρά μόνο τι θα βγάλουν χωρίς σεβασμό στον πελάτη καθώς και βρώμικα και οι ξαπλώστρες και τα τραπεζάκια Τα σκουπίζαμε εμείς χωρίς να υπάρχει καθόλου τήρηση των κανόνων υγιεινής και ασφάλειας του καταστήματος, φροντίζοντας και τη σωστή συντήρηση του χώρου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, K2256WIangelam
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής
Μετάφραση Google

Skino Summer: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Φωτεινή, Χίος

Skino Summer: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!