“Στέκι του Ανδρέα”
Κριτική για: Το Στέκι Του Ανδρέα

Το Στέκι Του Ανδρέα
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο φαγητό σε ωραίο περιβάλλον κάτω από δέντρα!! Είναι ότι πρέπει μετά το μπάνιο στην παραλία του φελλου!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, _Z8992FB

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Από το καλύτερο αρνάκι στη λαδόκολλα που έχω φάει ποτέ! Τιμές πολύ προσιτες και η ποιότητα του φαγητού εξαιρετική. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό. Μάθαμε ότι έχει και στο Χαλάνδρι, σίγουρα θα το επισκεφθούμε και εκεί!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Vasiabrt
Η κριτική γράφτηκε 21 Σεπτεμβρίου 2020

Έχοντας ήδη δοκιμάσει τις νοστιμιές που προσφέρουν σε Χαλάνδρι και Σπάτα, το καλό έπρεπε να τριτώσει. Έτσι μετά το μπάνιο μας στην παραλία του Φελλού, βρεθήκαμε στο φιλόξενο κήπο του κυρ Αντρέα και δοκιμάσαμε παραδοσιακά Ανδριώτικα πιάτα. Και δεν απογοητευτήκαμε! Τι να πει κανείς για τις νοστιμιές που δοκιμάσαμε! Όλα ένα κι ένα, ξεχωρίσαμε όμως το κατσικάκι στη λαδόκολλα, την χειροποίητη τυρόπιτα και τη φρουτάλια. Το σέρβις το πιο γρήγορο και πιο κεφάτο του νησιού, το γλυκό στο τέλος άψογο, ο δροσερός κήπος ό,τι πρέπει για μετά το μπάνιο, και οι κούνιες και το πόνυ κρατάνε απασχολημένα τα παιδιά. Μια από τις καλύτερες ταβέρνες στο νησί! Σίγουρα θα ξαναπάμε!

Ευχαριστούμε, SofiaFiona
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2020

Πήγαμε στην φανταστική παραλία του Φελλού.Αργοτερα ανεβήκαμε στην ταβέρνα.Μας υποδέχθηκαν ευγενικά ,και το φαγητό πεντανόστιμο.Ο χώρος πολύ ωραίος με ωραία ενασχόληση για τα μικρά παιδιά

Ευχαριστούμε, zannesp
Ο/η ToStekiTouAndrea, Άλλο του Το Στέκι Του Ανδρέα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 16 Σεπτεμβρίου 2020

Χαιρόμαστε πολύ που απολαύσατε το μεσημέρι σας στην παραλία του Φελλού και μείνατε ευχαριστημένοι από το εστιατόριό μας. Η γνώμη σας είναι ιδιαίτερα σημαντική για εμάς. Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε στην αξιολόγηση και την κριτική. Θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 3 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ομορφη αυλη και με ωραιο κηπο με παιδικη χαρα, αλογο κ γηπεδακι για να απασχολουνται τα παιδια. Πολυ ευχαριστη εξυπηρετηση, τελεια φαγητα.
Και επιπλεον, διανομη και στην παραλια του Φελου.

1  Ευχαριστούμε, 518giorgosk
Ο/η ToStekiTouAndrea, Άλλο του Το Στέκι Του Ανδρέα, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2020

Σας ευχαριστούμε για την βαθμολογία και την κριτική. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που μείνατε ευχαριστημένος με την εξυπηρέτηση και το φαγητό μας. Η γνώμη σας είναι σημαντική για εμάς και σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε για να μας αξιολογήσετε. Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε.

Το Στέκι Του Ανδρέα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνδρος, Κυκλάδες
Γαύριο, Άνδρος

Μπατσί, Άνδρος
Άνδρος, Κυκλάδες

Το Στέκι Του Ανδρέα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!