“Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΠΙΛΟΓΗ”
Κριτική για: Punta Playa Cafe Bar Restaurant

Punta Playa Cafe Bar Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2016

Το Punta Playa ανελαβε το catering στο γαμο μας που εγινε στη Χρυση Αμμο στην Ανδρο.
Ολα ηταν αψογα.
Αριστη εξυπηρετηση, εξαιρετικο φαγητο (σχεδον σπιτικο) που ενθουσιασε τους καλεσμενους με διαφορετικα γουστα σε πολυ καλες τιμες.
Ευγενικοι ανθρωποι που μοιραστηκαμε μαζι τους τη χαρα μας κ μας βοηθησαν να οργανωσουμε το γαμηλιο παρτυ οπως το ειχαμε φανταστει.
Σεκερης Γιωργος
Κυραλη Κατερινα

Ευχαριστούμε, Giorgos S
Ο/η Vicky A, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Punta Playa Cafe Bar Restaurant, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Σεπτεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε πολύ!!!!!! Να ζήσετε κ να είστε πάντα χαμογελαστοί κ ευτυχισμένοι!!!!!..........(κ στην βάπτιση με το καλό, πάλι εμείς εδώ για το πάρτυ!!!!!!!!!!!!)

Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2016

Το φαγητο ηταν αψογο η ατμοσφαιρα πολυ φιλικη και γεματη θετικη ενεργεια.
Και δικος μας γαμος εκει θα γινει....

Ευχαριστούμε, mourmourisk
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για τον γάμο Ή την βάφτιση. Φοβερό μενού Κ σε πολύ προσιτές τιμές! !! Μπράβο σας!!

Ευχαριστούμε, Μαρία Λ
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική γράφτηκε 6 Οκτωβρίου 2017
Μετάφραση Google

Punta Playa Cafe Bar Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Άνδρος, Κυκλάδες

Punta Playa Cafe Bar Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!