“όμορφο μέρος”
Κριτική για: Bossa Cafe

Bossa Cafe
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Αυτό το μαγαζί με κέρδισε. Καλή μουσική, ωραίες τιμές, ευγενικό προσωπικό. Το μαγαζί έχει μια υπέροχη θέα προς το λιμάνι.

1  Ευχαριστούμε, olgalia

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζί με όμορφη θέα σε κολπίσκο κοντά στο λιμανι. Σωστά κοκτέιλ, λίγο τσιμπημένα στην τιμή. Αποφύγετε το τα πρωινά αν σας αρέσει η ησυχία, έχει πάρα πολυ κόσμο και κατ επέκταση φασαρία. Μοναδικό ηλιοβασίλεμα, η καλύτερη ώρα να το επισκεφτείς

Ευχαριστούμε, xecoteatasan
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε την τελευταία μας μερα στο νησί και φάγαμε το πρωινο για 2 άτομα και αξιζε πολύ!Το προτείνω σιγουρα!!

1  Ευχαριστούμε, georgia96p
Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αυτο το μαγαζί το εχω αγαπησει. Κάθε μερα ερχομαστε να απολαυσουμε το κοκτειλ μας με την υπεροχη θεα στο λιμανι της Ναξου. Το προσωπικο παντα ευγενικό και εξυπηρετικο. Καθε μερα και καλυτερο!

Ευχαριστούμε, foodlover210493
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2020

Όλα καλά στο μαγαζί πολύ ωραίο μαγαζί πήγαινα και πιο παλιά αλλά..Πάω σήμερα με την κοπέλα μου να κάτσουμε όλα καλά παίρνουμε καφέ και βγάζω και κάνω μια (το τονίζω ΜΙΑ) τζούρα από το ηλεκτρονικό μου τσιγάρο. (ατμοποιητης dead rabbit v2) για όσους ξέρουν. Ένα από τα ζευγάρια που ήταν παραδίπλα φαντάζομαι ότι τον ενημέρωσαν και έτσι ήρθε να μου πει ότι δεν γίνεται να συνεχίσω να το κάνω ενώ είμαστε σε ανοιχτό χώρο που επιτρέπεται κανονικά. Και ότι βγάζει πολύ ποσότητα και οι ξένοι φοβούνται για covid κλπ... (και ο ίδιος χρήστης ηλ. Τσιγάρου) ο ίδιος ισχυρίστηκε πως οι τουρίστες έχουν δίκιο.. Συμπεράσματα δικά σας.. Ευχαριστώ!!

Ευχαριστούμε, Steliosmanousos

Bossa Cafe: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Bossa Cafe: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!