“Εκλεπτυσμένο εστιατόριο!!”
Κριτική για: Antamoma Cuisine Deli Store

Antamoma Cuisine Deli Store
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Πήγαμε για δείπνο. Το εστιατόριο έχει πολυ ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Πήραμε τυροπιτακια με μαρμελάδα σαλάτα και κοτόπουλο φιλέτο. Το φαγητό ήταν εξαίσιο. Στο τελος μας κέρασαν γλυκό, Η ποσότητα του φαγητού είναι ικανοποιητική και όι τιμές λογικές. Αξίζει μια επίσκεψη!!

Ευχαριστούμε, 597gregory8

Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο φαγητό σε καλές τιμές. Μοντέρνες γεύσεις με τοπικά προϊόντα! Όμορφος χώρος και πολύ καλό σέρβις.

2  Ευχαριστούμε, martolio
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επάξια κερδίζει τον τίτλο του καλύτερου εστιατορίου της Ναξου!!

Ο σεφ Γιώργος Δημητροκάλης δημιουργεί εξαιρετικά πιάτα με καθαρές γεύσεις.

Ο αριθμός των πιάτων του μενού είναι ακριβώς όσος χρειάζεται για να είναι άρτια εκτελεσμένα.

Ό,τι πήραμε ήταν γευστικότατο με πολύ χορταστικές μερίδες.

Λίστα κρασιών επαρκέστατη (που όπως μας είπαν ήταν κ περιορισμένη λόγω της κατάστασης) με αρκετές επιλογές κ σε ποτήρι (το οποίο σερβίρεται από το μπουκάλι μπροστά στον πελάτη).

Όλα εξαιρετικά!!!

Ευχαριστούμε, gastronomad16
Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουλίου 2020

Πρώτο μας βράδυ στο νησί και μετά από έρευνα αποφασίζουμε να επισκεφτούμε το συγκεκριμένο εστιατόριο. Με το που μπήκαμε στον προαύλιο χώρο του εστιατορίου αμέσως μας υποδέχθηκε ο Αγησίλαος,ο οποίος μας βρήκε και τραπέζι. Ο,τι δοκιμάσαμε ήταν εξαιρετικό. Στο τέλος μας κέρασαν και λικέρ μαστίχα και γλυκό, ενώ συνεχώς μας ρωτούσαν αν όλα ήταν ενταξει, θέλοντας ετσι να σιγουρευτούν ότι απολαμβάνουμε την βραδιά μας. Μετά από μια πολύ ωραία κίνηση του μαγαζιού με ένα δικό μας πρόβλημα υποσχεθήκαμε ότι θα το επισκεφτούμε ξανά, όπως και έγινε την τελευταία μας βραδιά στο νησί. Ένα μεγάλο μπράβο στον ιδιοκτήτη και σεφ για την εκτέλεση του μενού του αλλά και για το προσωπικό που έχει επιλέξει να απαρτίσει το εστιατόριο του. Όλα τα παιδιά είναι εξαιρετικά, ίσως ο Αγησίλαος λίγο παραπάνω ! Καλές δουλειές ευχόμαστε ολόψυχα !!

Ευχαριστούμε, manolis s
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα φαγητά ήταν νόστιμα. Το καλύτερο πιάτο ήταν τα τυροπιτάκια με μαρμελάδα πορτοκάλι.( Ναι,καλά άκουσες). Υπήρχε μια μικρή καθυστέρηση στη παράδοση του φαγητού. Αξίζει όμως να πάτε!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, geovisualarts

Antamoma Cuisine Deli Store: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Antamoma Cuisine Deli Store: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!