Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Ηταν πολυ ωραιο πραγματικα πολυ φιλοξενοι κ εξαιρετικο πρωινο σε συνδιασμκ με την καθαριοτητα το καθιστουν σιγουρα πολυ απολαυστηκο κ αξιεπενο.Η ναξος ειναι πολυ ωραιο νησι αν κ ο κοσμος δεν ειναι τοσο φιλοξενος το ξενοδοχειο αποτελεσαι ςξερεση...

1  Ευχαριστούμε, V6703FL_
Η κριτική έγινε: 30 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω πάει... Πολύ καθαρό και ευχάριστο περιβάλλον.. Πολύ οικονομικό και η εξυπηρέτηση του προσωπικού μας άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις!!! Σίγουρα θα το πρότεινα παντού και θα ξαναπήγαινα χωρίς δεύτερη σκέψη!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Δώρα Ν
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ολα στο ξενοδοχείο ηταν τέλεια σε βαθμό που να εκπλησεσαι.
Δωμάτια πολύ όμορφα ,καθαριότητα παντού,εξυπητηση και κυριως ευγένεια.
Πολύ δουλειά απο όλα τα μελη της οικογενειας, ομως αυτό σιγουρα δίνει το επιθυμητό σε ολους μας αποτελεσμα.
Μ
Συγχαρητήρια σε ολους και ευχαριστούμε για την αψογη διαμονή

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Thodoris B
Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ενα απο τα καλύτερα ξενοδοχεία που έχω μείνει.Καθημερινή καθαριότητα δωματίων και όλων των χώρων του ξενοδοχείου.Η ευγένεια του προσωπικού δεν περιγράφεται. Σαν τοποθεσία πολύ κοντά με τα πόδια απο το το λιμάνι . Το προτείνω ανεπιφύλακτα...!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
1  Ευχαριστούμε, christossssT
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ενώ είχαμε ένα δύσκολο ταξίδι λόγο των μελτεμιων. Ήρθαν και μας πήραν από το λιμάνι και μας μετέφεραν άμεσα και ξεκούραστα στο ξενοδοχείο. Πολύ καθαρός χώρος. Ο Σταύρος στη ρεσεψιόν πολυ εξυπηρετικος. Πολύ εντιμο value for money. Σίγουρα θα το προτείνουμε σε φίλους που θα πάνε Νάξο.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Antonaxos