Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Άννα Μαρία
Ό,τι καλύτερο!!!
Κριτική για: Pension Sofi
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 10 Αυγ 2021
Από που να ξεκινήσω... Το προσωπικό ήταν εξαιρετικό. Οικογενειακή επιχείρηση με πολύ ζέστη και φιλική ατμόσφαιρα. Ο κύριος Θοδωρής ευγενέστατος μας πρότεινε τα καλύτερα μέρη για μπάνιο, φαγητό και βόλτες. Το δωμάτιο ευρύχωρο και πεντακάθαρο, πετσέτες και σεντόνια άλλαζαν κάθε μέρα. Ενώ δεν διέθετε πρωινό, κάθε πρωί μας περιμένε καφές, βάφλες, φρούτα κ.α. Μας πήραν από το λιμάνι κατά την άφιξη και μας έφεραν τα πράγματα κατά την αναχώρησή μας. 5/5 είναι λίγο για να το περιγράψει! Στο τέλος μου δώρισαν και ένα χειροποίητο βραχιόλι, ενώ μας κέρασαν σπιτικό γλυκό του κουταλιού.
Το προτείνω ανεπιφύλακτα αν βρεθείτε στη Νάξο!!!
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε ως ζευγάρι
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
108 €
    132 €
0.7 χλμ. από Pension Sofi
Νάξος: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική εξυπηρέτηση και εξαιρετικοί άνθρωποι. Μόλις φτάσαμε στο νησί μας περίμεναν για να παραλάβουν τις βαλίτσες μας και να μας μεταφέρουν, ενώ η απόσταση είναι μικρή και με τα πόδια. Μας προσέφεραν ένα υπέροχο σπιτικό γλυκό και μας πληροφόρησαν για τα μέρη που πρέπει να επισκεφτούμε. Όλες οι προτάσεις τους ήταν εξαιρετικές. Κάθε μέρα προσέφεραν πρωϊνό χωρίς κάποια επιπλέον χρέωση και τα έφτιαχναν όλα εκείνοι. Όσο για το δωμάτιο, ήταν πεντακάθαρο, συντηρημένο και χωρίς κανένα πρόβλημα. Μας έκαναν να νιώθουμε πολύ οικεία και για αυτό τους προτείνουμε. Αν ξαναπάμε στο νησί, θα τους επισκεφτούμε σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Κωστας Σ
Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε στον ξενώνα τον Αυγουστο του 2019! Βρισκεται πολυ κοντα στο κεντρο της χώρας & διαθέτει ανετο παρκιν! Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί! Πολυ φιλικοί & εξυπηρετικοί! Το δωματιο μας ανετο, ησυχο & με ομορφη θεα στο κάστρο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
6  Ευχαριστούμε, maria t
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2020

Τα δωμάτια είναι σε παρα πολλή καλή κατάσταση ..Συνδυάζουν το μοντέρνο στοιχείο με το νησιωτικό ...Όσο για τους ιδιοκτήτες...Σε κάνουν με την φιλοξενία τους και την συμπεριφορά τους να νιώθεις λες και είσαι πραγματικά στο σπίτι σου...Παρα πολύ κοντά στο κέντρο,πας με τα πόδια...Και σε αρκετά προσιτές τιμές...Ιδανικό τόσο για ζευγάρια,φίλους όσο και για οικογένειες.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, _G6790AQ
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η pension SOFI με φιλοξένησε το διήμερο 26 με 27 Σεπτεμβρίου. Η φιλοξενία ήταν άψογη, καθώς είχαν κανονίσει την μεταφορά από το αεροδρόμιο και προς το λιμάνι.

Το δωμάτιο ήταν έτοιμο και πεντακάθαρο και οι άνθρωποι πολύ εξυπηρετικοί.

Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα, καθώς είναι σε πολλή καλή τοποθεσία στη Χώρα της Νάξου.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Geontal
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο με υπέροχους ανθρώπους φτάσαμε το πρωί του Σαββάτου μας παρέλαβαν με βανάκι από το λιμάνι μας υποδέχτηκαν πολύ ζεστά μας έδωσαν τα κλειδιά του δωματίου το οποίο ήταν πανέμορφο και πεντακάθαρο τηροντας όλα τα πρωτοκόλλα ασφαλείας λόγω κορονοϊού. Σε πολύ καλή τοποθεσία 6-7 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της χωρας. Μας κατατοπίσαν στο που να πάμε για φαγητό και που να βγουμε! Πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλαχτα για την Νάξο!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, _N9787XE