Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline60 $
eDreams60 $
Agoda.com90 $
FindHotel60 $
Η κριτική έγινε: 23 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε στον ξενώνα τον Αυγουστο του 2019! Βρισκεται πολυ κοντα στο κεντρο της χώρας & διαθέτει ανετο παρκιν! Οι ιδιοκτήτες εξαιρετικοί! Πολυ φιλικοί & εξυπηρετικοί! Το δωματιο μας ανετο, ησυχο & με ομορφη θεα στο κάστρο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2021
6  Ευχαριστούμε, maria t
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2020

Τα δωμάτια είναι σε παρα πολλή καλή κατάσταση ..Συνδυάζουν το μοντέρνο στοιχείο με το νησιωτικό ...Όσο για τους ιδιοκτήτες...Σε κάνουν με την φιλοξενία τους και την συμπεριφορά τους να νιώθεις λες και είσαι πραγματικά στο σπίτι σου...Παρα πολύ κοντά στο κέντρο,πας με τα πόδια...Και σε αρκετά προσιτές τιμές...Ιδανικό τόσο για ζευγάρια,φίλους όσο και για οικογένειες.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, _G6790AQ
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Η pension SOFI με φιλοξένησε το διήμερο 26 με 27 Σεπτεμβρίου. Η φιλοξενία ήταν άψογη, καθώς είχαν κανονίσει την μεταφορά από το αεροδρόμιο και προς το λιμάνι.

Το δωμάτιο ήταν έτοιμο και πεντακάθαρο και οι άνθρωποι πολύ εξυπηρετικοί.

Θα το πρότεινα ανεπιφύλακτα, καθώς είναι σε πολλή καλή τοποθεσία στη Χώρα της Νάξου.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, Geontal
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο με υπέροχους ανθρώπους φτάσαμε το πρωί του Σαββάτου μας παρέλαβαν με βανάκι από το λιμάνι μας υποδέχτηκαν πολύ ζεστά μας έδωσαν τα κλειδιά του δωματίου το οποίο ήταν πανέμορφο και πεντακάθαρο τηροντας όλα τα πρωτοκόλλα ασφαλείας λόγω κορονοϊού. Σε πολύ καλή τοποθεσία 6-7 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της χωρας. Μας κατατοπίσαν στο που να πάμε για φαγητό και που να βγουμε! Πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλαχτα για την Νάξο!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, _N9787XE
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχουμε λόγια, για την ζεστή φιλοξενία της Ρένας, του Θοδωρή και της Σοφούλας!!! Πρόσφατα ανακαινισμένα και με πολύ γούστο δωμάτια, πεντακάθαρα και σε κεντρικό αλλά ήσυχο σημείο. Οι τιμές πολυ φιλικές. Διαθέτουν και αυτοκίνητα, όπως και πάρκινγκ. Θα το επιλέξουμε σίγουρα και την επόμενη φορά!

Ευχαριστούμε, mariacS3929HO