Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline60 $
FindHotel60 $
Agoda.com90 $
eDreams60 $
Η κριτική έγινε: 28 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα καταπληκτικό ξενοδοχείο με υπέροχους ανθρώπους φτάσαμε το πρωί του Σαββάτου μας παρέλαβαν με βανάκι από το λιμάνι μας υποδέχτηκαν πολύ ζεστά μας έδωσαν τα κλειδιά του δωματίου το οποίο ήταν πανέμορφο και πεντακάθαρο τηροντας όλα τα πρωτοκόλλα ασφαλείας λόγω κορονοϊού. Σε πολύ καλή τοποθεσία 6-7 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της χωρας. Μας κατατοπίσαν στο που να πάμε για φαγητό και που να βγουμε! Πραγματικά το συστήνω ανεπιφύλαχτα για την Νάξο!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
2  Ευχαριστούμε, _N9787XE
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν έχουμε λόγια, για την ζεστή φιλοξενία της Ρένας, του Θοδωρή και της Σοφούλας!!! Πρόσφατα ανακαινισμένα και με πολύ γούστο δωμάτια, πεντακάθαρα και σε κεντρικό αλλά ήσυχο σημείο. Οι τιμές πολυ φιλικές. Διαθέτουν και αυτοκίνητα, όπως και πάρκινγκ. Θα το επιλέξουμε σίγουρα και την επόμενη φορά!

Ευχαριστούμε, mariacS3929HO
Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικό ξενοδοχείο με μοντέρνα κυκλαδίτικη διακόσμηση! Πεντακάθαρα δωμάτια! Το προσωπικό πολύ φιλόξενο! Προσφέρεται πρωινό χωρίς να είναι στην τιμή! Αξέχαστη η μηλόπιτα της Σοφίας! Σίγουρα θα ξαναέρθουμε!

2  Ευχαριστούμε, kbaira
Η κριτική έγινε: 12 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης με άριστο συνδυασμό ποιότητας και τιμής. Πολύ καθαρός χώρος, με τα απαραίτητα μέτρα προστασίας κατά του covid-19, με μοντέρνα και άνετα δωμάτια! Οι ιδιοκτήτες κ. Θοδωρής και κ. Ρένα ήταν φιλικότατοι, ευγενέστατοι και πάντα πρόθυμοι να βοηθήσουν σε ό,τι χρειαζόμασταν όπως η μεταφορά από και προς το λιμάνι. Κάθε πρωί μας πρόσφεραν καφέ και διαφορετικά χειροποίητα κεράσματα. Επίσης, έχει εύκολη πρόσβαση σε μαγαζιά καθώς και σε στάση λεωφορείου. Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα για την διαμονή στο νησί!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Konvo1998
Η κριτική έγινε: 26 Ιουνίου 2020

Παρά πολύ ωραίο, μοντέρνο, προσεγμένο και καθαρό δωμάτιο με θέα στο κάστρο! Βρίσκεται δίπλα στην χώρα και κοντά στην παραλία του Αγίου Γεωργίου συνεπώς μπορείς να μετακινηθείς εύκολα με τα πόδια. Αισθανθήκαμε ευπρόσδεκτοι από την πρώτη στιγμή που μας παρέλαβαν από το λιμάνι μέχρι και την τελευταία! Είμαστε σίγουροι πως θα το ξανά προτιμήσουμε !!Συγχαρητήρια !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 725mariaelenik