Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεπτηκαμε το κατάλυμα των Αυγούστου και δεν είχε σχέση με τις φωτογραφίες. Καταρχάς το δωμάτιο ήταν πολύ μικρό σε φάση που δεν χωραγες να περάσεις .Το κρεβάτι είναι πολύ μεγάλο σε βαθμό που δεν υπάρχει χώρος καθόλου δίπλα ούτε για τα πράγματα σου και σε εποχής κοροναιου ήταν και ψηλό βρώμικο. Το χαρτί υγείας που είχαν αφήσει στο δωμάτιο δεν ήταν καινούργιο και είχε φανεί πως έχει μείνει από τον προηγούμενο . Δεν είχε σαπούνι το μπάνιο παρά μόνο ένα μικρό για τα χέρια και γενικά σου έδινε την εντύπωση ότι έχει καθαρίστε για να μην φαίνονται τα βαριά βαριά.Το μόνο καλό η τοποθεσία .η θέα ήταν απλά ένας ακάλυπτος χώρος.

Ευχαριστούμε, thejudge_igor
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν διαθέτει πάρκινγκ, δεν υπάρχει καθαριότητα κάθε μέρα όπως μας είπαν όταν πήγαμε. Στα τέσσερα βράδια που μείναμε, μία φορά ήρθαν για να καθαρίσουν και να αλλάξουν τις πετσέτες. Δεν έχει ηχομόνωση, μέχρι και η τουαλέτα του διπλανού ακούγεται. Τελευταία μέρα που είπαμε να πληρώσουμε με pos μας είπαν ότι χάλασε και μας ζήτησαν να βγάλουμε λεφτά από την τράπεζα. Όταν της είπαμε ότι αυτό δεν γίνεται, έφτιαξε το pos. Διαθέτει όμως wifi και είναι κοντά στο κέντρο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, _Z9969NP
Η κριτική έγινε: 18 Οκτωβρίου 2016

Καθαρό δωμάτιο και μπάνιο όπως ακριβώς φαίνεται στις φωτογραφίες της σελίδας τους.Δωρεάν ιντερνετ. Η κα. Ματίνα και ο σύζυγος ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Μας μετεφεραν από και προς το λιμάνι, μεγάλη ευκολία! Κεντρικό σημείο ,είναι κοντά στην χώρα , σε διαφορα καταστήματα και τέλος στην παραλία του Αγ. Γεωργίου και σε όλα αυτά πας άνετα με τα πόδια!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, efipgr
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2016

Εκτός του ότι μας μετέφεραν από και προς το λιμάνι και ήταν ευγενικοί οι ιδιοκτήτες (βέβαια δεν έκοψαν απόδειξη) και η καλή τοποθεσία, κατ'άλλα δεν υπάρχει κανένας λόγος να μείνεις στα δωμάτια τους.
Το δωμάτιο ήταν πολύ μικρό, για να περάσει ο άλλος να πάει στο μπάνιο έπρεπε να περάσει πάνω από την βαλίτσα. Είχε ένα μικρό ψυγείο, ένα μάτι κουζίνας αλλά χωρίς νεροχύτη...φυσικά δεν υπήρχε και χώρος ακόμα και αν προσπαθούσες να μαγειρέψεις κάτι. Η τηλεόραση ήταν μικροσκοπική. Το δε μπάνιο, χωρίς παράθυρο, χωρίς σαπούνι ή επαρκές χαρτί τουαλέτας, που το χώριζε από το κρεββάτι μόνο 30 εκατ! που σημαίνει ότι αυτός που ήταν μέσα και ανάσα να έπαιρνε ακουγόταν σε όλο το δωμάτιο. Δεν είχε πετσέτα ποδιών.
Το μπαλκόνι έβλεπε έναν ακάλυπτο χώρο. Είχε wifi.
Ούτε για ύπνο δεν θα το επέλεγα ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2016
Ευχαριστούμε, sofaki22