Η κριτική έγινε: 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια επιλογή ξενοδοχείου. Βρίσκεται κοντά στη παραλία του Αγίου Γεωργίου και τη χώρα της Νάξου. Φιλόξενοι και ευγενικοί οι ιδιοκτήτες. Ευρύχωρο και καθαρό δωμάτιο, ωραία διακοσμημένο. Ωραίο πρωινό. Σίγουρα θα είναι η πρώτη επιλογή μου όταν επισκεφτώ ξανά το νησί!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, steliost338
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο κοντά στη χώρα της Νάξου, πεντακάθαρο, φιλόξενο και με πάρα πολλές παροχές. Οι ιδιοκτήτες πρόσχαροι και χαμογελαστοί έτοιμοι να ανταποκριθούν στις ανάγκες των επισκεπτών τους. Το προσωπικό ευγενέστατο. Σας το συστήνω ανεπιφύλακτα...

Ευχαριστούμε, Antonia P
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε φανταστική τοποθεσία κοντά στη χώρα και στην παραλία! Θα εστίασω στην καθαριότητα και στη μοναδική διακοσμηση των δωματίων. Είναι ευρύχωρα, παρά πολύ καθαρά, προσεγμένα σε κάθε τους λεπτομέρεια. Το τζακούζι καθαρό και τηρούσε όλες τις προυποθεσεις υγιεινής. Θα ήταν παράλειψη να μην αναφέρω και τον άψογο επαγγελματίσμο του προσωπικού!! Το συγκεκριμένο ξενοδοχείο το προτεινω ανεπιφύλακτα σε όποιον θέλει να χαλαρώσει και να απολαύσει τη διαμονή του από την αρχή ως το τέλος!!! Μπράβο στον Κύριο Στέλιο για το συντονισμό του!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, machipapa
Η κριτική έγινε: 23 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πρόκειται για ένα εξαιρετικό ξενοδοχείο Με καταπληκτικούς ανθρώπους στην υποδοχή!!Πάντα πρόθυμοι να σε εξυπηρετήσουνε και γενικα να σε βοηθήσουν!Με κερδισε πολύ ο επαγγελματισμός τους και η συμπεριφορά τους Και λόγω της εργασίας μου έχω γυρίσει όλη την Ελλάδα και έχω δει πάρα πολλά ξενοδοχεία ειλικρινά το βάζω στα καλύτερα που έχω πάει.Πέρα από το Εξαιρετικό προσωπικό το δωμάτιο ήτανε πάρα πολύ άνετο και πάρα πολύ καθαρό με πολύ ωραία διακόσμηση!Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!Θα το επισκεφτώ Με την πρώτη ευκαιρία ξανά είτε για τη δουλειά μου είτε σαν τουρίστας!Συγχαρητήρια

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, dimitrismar2
Η κριτική έγινε: 14 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

πολυ καλα.κ ωραια δωματια με πισινα καθαροτα με πολυ πλουσιο και καλο πρωινο οτι πρεπει για ξρκουραση διπλα στην παραλια κ διπλα σε ολα απο τιμη παρα πολυ καλα οικονομικο πολυ καλο κ πολυ καλη εξυπηρετιση

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, W9379JG_