“Διακοπές”
Κριτική για: ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΟΥ ΒΑΛΕΤΤΑ

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΟΥ ΒΑΛΕΤΤΑ
Περιγραφή: ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΙ ΜΕΖΕΔΕΣ,ΣΑΛΑΤΕΣ ΨΑΡΙΑ.
Περιγραφή: ΘΑΛΑΣΣΙΝΟΙ ΜΕΖΕΔΕΣ,ΣΑΛΑΤΕΣ ΨΑΡΙΑ.
Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

τελειο φαγητό!
Ψάρια κ κρεατικά όλα φρέσκα!!
Μεγάλες μεριδες! Λογικές τιμες!
Υπέροχο ευγενικό προσωπικο
ειδικά το Δεσποινακι περασαμε τελεια κ σας ευχαριστουμε γι αυτόεις το επανιδείν!!
Τα φιλιά μας κ τν αγάπη μας από Σέρρες!! σίγουρα θα σας ξανά επισκεφτούμε

Ευχαριστούμε, Dimitra V

Η κριτική γράφτηκε 8 Σεπτεμβρίου 2020

Συγχαρητήρια παιδιά για το μαγαζί σας μείναμε όλοι πολύ ευχαριστημένοι φοβερό φαγητό φοβερή εξυπηρέτηση...συνεχίστε ΕΤΣΙ..

Ευχαριστούμε, B3518ZK_
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Φοβερό μαγαζί νόστιμα φαγητά επιλογές πολλές...εγω διάλεξα φρέσκο ψάρι ημέρας οι φίλοι μου ποικιλία κρεατικων..μειναμε ολοι πολυ ευχαριστημένοι...οσο για την εξυπηρέτησή άκρως εξυπηρετική και φιλική...εγινε το ΣΤΕΚΙ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΑΣ...

Ευχαριστούμε, aster_12a
Η κριτική γράφτηκε 1 Σεπτεμβρίου 2020

Τυχαία την τελευταία μέρα ψάχνοντας για ψαράκι το επισκέφτηκα. Φρέσκα ψάρια, κατευθείαν απο τον βυθό, τεράστιες μερίδες, πολύ οικονομικό, τόσο νόστιμο που δεν μπορείς να αφήσεις μπουκιά στο πιάτο. Οι ιδιοκτήτες ευχαριστοι, φιλόξενοι, χαμογελαστοί. Σίγουρα το προτείνω.

Ευχαριστούμε, Alextr96
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Το πιο ιστορικό ουζερί του νησιού. Δεν νοείται επίσκεψη/διακοπές στη Νάξο χωρίς μία στάση στο "Στέκι του Βαλέττα". Μαγαζί με πάνω από μισό αιώνα ιστορία φημισμένο πρωτίστως για το ψητό χταπόδι, το οποίου η ποιότητα παραμένει αναλλοίωτη όλα τα χρόνια. Τα εγγόνια του Αντώνη Βαλέττα συνεχίζουν με συνέπεια την εξαιρετική παράδοση του μαγαζιού στο χταπόδι και σε όλους τους ψαρομεζέδες κάνοντας την επίσκεψή στο ουζερί απλά υπέροχη. Προσωπικά φέτος βρισκόμασταν σε άλλο νησί και κάναμε στάση στη Νάξο πριν την επιστροφή μας στην Αθήνα μόνο και μόνο για να πάμε εκεί. Μην διστάσετε να δοκιμάσετε εκτός από χταπόδι (απαραίτητο) όλους τους ψαρομεζέδες και φυσικά τα φρέσκα ψάρια τους. Οι ιδιοκτήτες θα σας κάνουν να νιώσετε υπέροχα από την αρχή και θα μετατρέψουν εγγυημένα την επίσκεψή σας σε γευστική εμπειρία.

2  Ευχαριστούμε, giannisk082020

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΟΥ ΒΑΛΕΤΤΑ: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

ΤΟ ΣΤΕΚΙ ΤΟΥ ΒΑΛΕΤΤΑ: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!