Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Tρομερη εξυπηρετηση! Σιγουρα το καλυτερο καταλυμα που επισκεφτηκα κατα την περιοδεια μου στις Κυκλαδες! Πολλα συγχαρητηρια στον Τζουλιανο για τις καταπληκτικες του προτασεις για φαγητο και για το πως να διαχειριστουμε σωστα το χρονο μας στο νησι! Συνισταται ανεπιφυλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
Ευχαριστούμε, chris s
Η κριτική έγινε: 15 Απριλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το διαλέξαμε για τις πασχαλινές μας διακοπές κ μου έκανε εντύπωση το πόσο καθαρό κ περιποιημένο ήταν το ξενοδοχείο. Η εξυπηρέτηση ήταν παραπάνω από καλή αφού μας έδωσαν αρκετές πληροφορίες για τα αξιοθέατα του νησιού, χάρτες κ οτιδήποτε μας έλειπε καθώς φύγαμε βιαστικά από το σπίτι ξεχνώντας πολλά πράγματα πίσω! Πολύ χαμογελαστοί πράγμα που μετράει στις μέρες μας!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2015
Ευχαριστούμε, Bill G
Η κριτική έγινε: 19 Νοεμβρίου 2014

To μόνο σίγουρο είναι πως όταν ξαναπάω στην Νάξο πάλι στα Galazia Studios θα μείνω! Ήταν μια αξέχαστη εμπειρία! Ανταποκρίνεται ακριβώς σε αυτό που θα δείτε στις φωτογραφίες, είναι πολύ καθαρό, πολύ φιλόξενο,το δωμάτιο μας ήταν ευρύχωρο και μοντέρνα διακοσμημένο 3 λεπτά από τη χώρα και 1 λεπτό από την παραλία του Αγίου Γεωργίου!! Η κύρια Σοφία και ο γιος της Ιουλιανός είναι απίστευτοι άνθρωποι, πολύ φιλικοί και εξυπηρετικοί! Ότι και να θέλετε θα σας βοηθήσουν και μπορούν να σας δώσουν σημαντικές πληροφορίες για το νησί....Μας έφεραν από το λιμάνι με το αυτοκίνητο. Τα Galazia Studios είναι ακριβώς δίπλα στη θάλασσα ούτε ένα λεπτό! Μη ψάξετε για άλλα! σίγουρα τα καλύτερα studios στην Χώρα της Νάξου!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2014
Ευχαριστούμε, giannis K
Η κριτική έγινε: 17 Νοεμβρίου 2014

Πεντακάθαρα δωμάτια με όλες τις ανέσεις, μεγάλα μπαλκόνια και άψογη εξυπηρέτηση!Εξαιρετικό περιβάλλον και η παραλία του Αγίου Γεωργίου βρίσκεται μόλις 50 μέτρα μακριά από τα δωμάτια! Η κυρία Σοφία είναι τρομερά φιλόξενη και μαζί με τον γιο της έκαναν τα πάντα για να κάνουν τις διακοπές μας πιο άνετες! Μας προσέφεραν τοπικά προϊόντα του νησιού (σπιτική μαρμελάδα με γεύση μπανάνα και πορτοκάλια) !!!!!Αναμφίβολα τα καλύτερα studios της Νάξου! Τα συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους