“Εάν θέλεις Χώρα πλήρωσε”
Κριτική για: Zorbas Restaurant

Zorbas Restaurant
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2019

Τουριστικό μαγαζί. Πολύ ακριβό για αυτό που προσφέρει νομίζω πως ο ιδιοκτήτης θα πρέπει να το επανεξετάσει.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, akratofagito

Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2018

Το εστιατόριο βρίσκεται σε κεντρικό σημείο με συνέπεια οι τιμές να είναι φωτιά. Το φαγητό είναι καλό αλλά με τίποτα δεν αξίζει να δώσει κάποιος τόσα χρήματα.

Το προσωπικό είναι φιλικό αλλά όταν ζητήσαμε απόδειξη άρχισαν τα νούμερα, ότι δήθεν μας έφεραν την απόδειξη με το φαγητό αλλά μάλλον την πήρε ο αέρας. Μετά μας έφερε η υπάλληλος όλο το μασούρι με τις αποδείξεις και έκανε ότι έψαχνε τη δική μας και μας έδωσε μια παρόμοια που είχε χτυπηθεί αρκετές ώρες πριν. Ο νοών νοείτω...

Μετά από αυτήν την εμπειρία γίναμε πιο προσεκτικοί και πριν πάμε κάπου για φαγητό κάναμε έρευνα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, FanjaG1
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικά πιάτα θαλασσινών και πολύ ωραία διακοσμημένα πιάτα. Λιγάκι ακριβό αλλά αξίζει καθώς βρίσκεται στο λιμάνι της Νάξου!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Rivos S
Η κριτική γράφτηκε 6 Μαΐου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογο φαγητό, οικογενειακή επιχείρηση, φρέσκα τοπικά προιόντα βρίσκεται στο λιμάνι και παρόλο που η τοποθεσία ειναι τουριστική τρώς σπιτικό φαγητό και σε λογικές τιμές ανάλογα με αυτά που παραγγέλνεις πάντα!!!Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, 953konstantinosk
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολυ ωραίος χώρος, άνετος και με ωραια θέα για να απολαύσεις το φαγητο σου! Η ποιότητα των φαγητών πολυ καλη. Ο σερβιτόρος ήταν πολύ φιλικός και ευγενικός μαζί μας. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2017
Ευχαριστούμε, Panayotis_Vrotos

Zorbas Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Zorbas Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!