Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2020

Το ξενοδοχείο είναι καταπληκτικό! Άνετα δωμάτια με μεγάλα κρεβάτια! Το προσωπικό πολύ ευγενικό και προθυμο να μας βοηθήσει δίνοντας μας πληροφορίες για το νησί και τα μέρη που πρέπει να επισκεφτούμε! Αξίζει πραγματικά!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, Mike83320542
Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια διαμονή με πλούσιες παροχές !!! Υπέροχο ξενοδοχείο σε πολύ βολική τοποθεσία ! Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα σε όσους θέλουν να περάσουν αξέχαστες διακοπές στην Νάξο ! Η κυρία Ευαγγελία είναι ένας υπέροχος άνθρωπος που θα σας ενημερώσει για ότι χρειάζεστε και πάντα με το χαμόγελο !!!!

Ευχαριστούμε, LindaKloch
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019

Πήγαμε γκρουπ 35 ατόμων. Εξωτερικά Υπέροχο κοντά σε ακτή καταπληκτική για μπάνιο ούτε 100 μέτρα αλλά και η πισίνα του πεντακάθαρη και άνετη. Μας υποδέχτηκαν με υπέροχο λικέρ πλήρη ενημέρωση και ευγενικό χαμόγελο , έγινε άμεση διανομή και μας απάντησαν σε όλες τις απορίες. Δωμάτια πεντακάθαρα, άνετα και ήσυχα σε κυκλαδίτικο στυλ, άνετος ύπνος και το πρωινό υπέροχο όπου θές μέσα η έξω στην πισίνα. όλες οι συμβουλές τους για φαγητό κλπ καταπληκτικές. Πας στο κεντρο σε 5 λεπτά με Ταξί.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, michail m
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018

Το Astir είναι ένα υπέροχο και καθαρό ξενοδοχείο, κτισμένο σε μια πολύ βολική τοποθεσία: (1) 3 λεπτά περπάτημα στην παραλία St. George Beach (μια οργανωμένη παραλία με φανταστικά beach bars και αξιόλογα εστιατόρια με τραπεζάκια στην άμμο (2) 10-12 λεπτά περπάτημα (μέσω της St George Beach) για την χώρα (3) 5-6 λεπτά περπάτημα για την στάση του ΚΤΕΛ για τις οργανωμένες και κρυστάλλινες παραλίες Άγιος Προκόπιος, Αγία Αννα και Πλάκα (7-10 χλμ λευκής αμμουδιάς). Είναι μια μικρή οικογενειακή επιχείρηση και ως εκ τούτου, τα άτομα που εργάζονται εκεί (συμπεριλαμβανομένης και της ιδιοκτήτριας) εργάζονται με ζήλο και με αγάπη. Προσφέρει επίσης αξιόλογο πρόγευμα δίπλα από την όμορφη πισίνα του ξενοδοχείου. Να αναφέρω επίσης ότι τα δωμάτια είναι άνετα, τα κρεβάτια υπέροχα και οι πετσέτες αλλάζονται καθημερινώς. Την τελευταία νύχτα λάβαμε όλοι μας στα μαξιλάρια μας ένα ευχαριστήριο σημείωμα που διαλέξαμε το Astir για τις διακοπές μας συνοδευόμενα με ένα Ναξιώτικο λουκουμάκι. Μια ενέργεια που κρύβει την αγάπη και την φροντίδα των ιδιοκτητών.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, P4-Limassol
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθα με το αγορι μου για 5 μερες και το μονο που εχω να αναφέρω ειναι οτι ολα ηταν άψογα!!! Η εξυπηρέτηση εξαιρετική, ευγενικοί και παντα με τ χαμόγελο στα χείλη!!! Το ξενοδοχείο και το δωμάτιο πεντακάθαρο! Το πρωινο εξισου πολυ καλο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!! Συγχαρητήρια για τη δουλειά σας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, 712natasak