TripAdvisor
Νάξος
Αναζήτηση
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018

Το Astir είναι ένα υπέροχο και καθαρό ξενοδοχείο, κτισμένο σε μια πολύ βολική τοποθεσία: (1) 3 λεπτά περπάτημα στην παραλία St. George Beach (μια οργανωμένη παραλία με φανταστικά beach bars και αξιόλογα εστιατόρια με τραπεζάκια στην άμμο (2) 10-12 λεπτά περπάτημα (μέσω της St George Beach) για την χώρα (3) 5-6 λεπτά περπάτημα για την στάση του ΚΤΕΛ για τις οργανωμένες και κρυστάλλινες παραλίες Άγιος Προκόπιος, Αγία Αννα και Πλάκα (7-10 χλμ λευκής αμμουδιάς). Είναι μια μικρή οικογενειακή επιχείρηση και ως εκ τούτου, τα άτομα που εργάζονται εκεί (συμπεριλαμβανομένης και της ιδιοκτήτριας) εργάζονται με ζήλο και με αγάπη. Προσφέρει επίσης αξιόλογο πρόγευμα δίπλα από την όμορφη πισίνα του ξενοδοχείου. Να αναφέρω επίσης ότι τα δωμάτια είναι άνετα, τα κρεβάτια υπέροχα και οι πετσέτες αλλάζονται καθημερινώς. Την τελευταία νύχτα λάβαμε όλοι μας στα μαξιλάρια μας ένα ευχαριστήριο σημείωμα που διαλέξαμε το Astir για τις διακοπές μας συνοδευόμενα με ένα Ναξιώτικο λουκουμάκι. Μια ενέργεια που κρύβει την αγάπη και την φροντίδα των ιδιοκτητών.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, P4-Limassol
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθα με το αγορι μου για 5 μερες και το μονο που εχω να αναφέρω ειναι οτι ολα ηταν άψογα!!! Η εξυπηρέτηση εξαιρετική, ευγενικοί και παντα με τ χαμόγελο στα χείλη!!! Το ξενοδοχείο και το δωμάτιο πεντακάθαρο! Το πρωινο εξισου πολυ καλο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!! Συγχαρητήρια για τη δουλειά σας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Natasa K
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2017

πολυ καλο και καθαρο ξενοδοχειο πισινα αρκετα μεγαλη δωματια με κυκλαδιτικο στυλ εχω παει σε πολλα ξενοδοχεια δεν εχω ξανακοιμηθει καλυτερα φανταστικα στρωματα πολυ καλο πρωινο και πολυ εξυπηρετικο το προσωπικο η θαλασσα στα 40 μετρα πολυ καλη και γενικα πολυ ησυχο ξενοδοχειο η ιδιοκτητριες ευαγγελια και σταματουλα αψογες εαν ξαναπαω ναξο δεν νομιζω να παω αλλου εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος

Συμβουλή για το δωμάτιο: ησυχα δωματια
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, giorgios653840
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2016

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο, κοντά στο κέντρο της πόλης αλλά και στην παραλία του Αγίου Γεωργίου. Το προσωπικό εξαιρετικά εξυπηρετικό και ευγενικό! Το πρωινό πλούσιο και ποιοτικό. Μείναμε με τις καλύτερες εντυπώσεις.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια του ισογείου πρόσφατα ανακαινισμένα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, gpapadogianni
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό πολυ . προσωπικό διακριτικό , εξυπηρετικό . Πισινα πολυ καλή. Ησυχία , ηρεμία , άνεση. Ένα πολυ καλό οικογενειακό ξενοδοχείο. Η διαμονή μας πολυ ευχάριστη. Επίσης πολυ βολικό για μετακίνηση με η χωρίς αυτοκίνητο. Θάλασσα στα πενήντα μέτρα πολυ καλή.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Helen K