Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ηρθα με το αγορι μου για 5 μερες και το μονο που εχω να αναφέρω ειναι οτι ολα ηταν άψογα!!! Η εξυπηρέτηση εξαιρετική, ευγενικοί και παντα με τ χαμόγελο στα χείλη!!! Το ξενοδοχείο και το δωμάτιο πεντακάθαρο! Το πρωινο εξισου πολυ καλο! Το προτείνω ανεπιφύλακτα!! Συγχαρητήρια για τη δουλειά σας!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Natasa K
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2017

πολυ καλο και καθαρο ξενοδοχειο πισινα αρκετα μεγαλη δωματια με κυκλαδιτικο στυλ εχω παει σε πολλα ξενοδοχεια δεν εχω ξανακοιμηθει καλυτερα φανταστικα στρωματα πολυ καλο πρωινο και πολυ εξυπηρετικο το προσωπικο η θαλασσα στα 40 μετρα πολυ καλη και γενικα πολυ ησυχο ξενοδοχειο η ιδιοκτητριες ευαγγελια και σταματουλα αψογες εαν ξαναπαω ναξο δεν νομιζω να παω αλλου εμεινα παρα πολυ ευχαριστημενος

Συμβουλή για το δωμάτιο: ησυχα δωματια
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, giorgios653840
Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2016

Πολύ καθαρό ξενοδοχείο, κοντά στο κέντρο της πόλης αλλά και στην παραλία του Αγίου Γεωργίου. Το προσωπικό εξαιρετικά εξυπηρετικό και ευγενικό! Το πρωινό πλούσιο και ποιοτικό. Μείναμε με τις καλύτερες εντυπώσεις.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια του ισογείου πρόσφατα ανακαινισμένα
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, gpapadogianni
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρό πολυ . προσωπικό διακριτικό , εξυπηρετικό . Πισινα πολυ καλή. Ησυχία , ηρεμία , άνεση. Ένα πολυ καλό οικογενειακό ξενοδοχείο. Η διαμονή μας πολυ ευχάριστη. Επίσης πολυ βολικό για μετακίνηση με η χωρίς αυτοκίνητο. Θάλασσα στα πενήντα μέτρα πολυ καλή.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Helen K
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2016

Πολύ ωραία τα δωμάτια ,πολύ καθαρά πολύ καλή επιλογή,αξίζει να πάει κανείς..δεν θα το μετανιώσετε..Εμείς μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και αν ξαναπηγαίναμε Νάξο, σίγουρα θα μέναμε στο ίδιο ξενοδοχείο.Δεν απέχει σχετικά μακριά αποτην χώρα και η παραλία είναι σχετικά κοντά.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Τα δωμάτια ισογείου είναι καλύτερα για οικογένειες με μικρά παιδιά
Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
1  Ευχαριστούμε, ntka_1974