Agoda.com
Vio.com
1.799
1.799
Η κριτική έγινε: 3 Απριλίου 2023

Δεν ξέρω από που να αρχίσω. Ή μάλλον ξέρω. Από το καλωσόρισμα της Νικολέττας που την ένιωσα αμέσως δικό μου άνθρωπο κι ας τη γνώριζα πρώτη φορά! Μας έκανε αμέσως να νιώσουμε ευπρόσδεκτοι. Αυτό μετά επεκτάθηκε και στον χώρο του ξενοδοχείου που από την πρώτη μέρα το νιώσαμε σαν το σπίτι μας. Όλα μελετημένα, όλα για την άνεση του ταξιδιώτη που δεν χάνει απολύτως τίποτα από τις συνήθειες του σπιτιού του και με το παραπάνω μάλιστα. Η καθαριότητα ήταν το κάτι άλλο, το κρεβάτι θεϊκό, κάθε μέρα αλλαγή σεντονιών, πετσετών και προϊόντων περιποίησης, κάθε μέρα βρίσκαμε γλύκισμα στο δωμάτιό μας να μας περιμένει. Το προσωπικό ευγενέστατο και φιλικότατο. Το πρωϊνό όμως... Δεν ξέραμε τι να πρωτοδιαλέξουμε!!! Ποικιλία, μέριμνα για ιδιαίτερες διαιτητικές συνήθειες, και όλα φρεσκότατα από την υπέροχη Ναξιακή γη. Εννοείται ότι θα ξαναπάμε, ανυπομονούμε ήδη!! Ευχαριστούμε Hotel Grotta για την υπέροχη εμπειρία!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2023
Ευχαριστούμε, Maria F
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2022

Η εξυπηρέτηση του ξενοδοχείου ήταν υποδειγματική. Τόσο η κυρία Νικολέτα όσο και τα κορίτσια της απογευματινής βάρδιας (Σοφία- Πένυ) ήταν πάντα πρόθυμες να μας εξυπηρετήσουν και να μας λύσουν οποιαδήποτε απορία είχαμε σχετικά με το νησί. Το πρωϊνό, είναι για τουλάχιστον πρωϊνό 4 αστέρων ξενοδοχείου και όχι 2. Το σημαντικότερο ήταν ότι είχε επιλογές με σπιτικές πίτες, γλυκά και τοπικά προϊόντα αλλά και πολλές άλλες ενδιαφέρουσες προτάσεις. Η τοποθεσία είναι πάρα πολύ καλή, κοντά στην χώρα χωρίς την πολυκοσμία της και με υπέροχη θέα στην Πορτάρα.
Η καθαριότητα ήταν εξαιρετική σε καθημερινή βάση, τόσο στα δωμάτια όσο και στους κοινόχρηστους χώρους στους οποίους επαναλαμβανόταν και άλλες φορές μέσα στην ημέρα. Δεν έχουμε τίποτα αρνητικό να πούμε. Σας ευχαριστούμε για όλα και ελπίζουμε να ξανά βρεθούμε!

1  Ευχαριστούμε, Pipitsa C
Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2022

Η καλύτερη επιλογή για τη διαμονή μας στη Νάξο. Ευγενέστατο προσωπικό! Πεντακάθαρο ξενοδοχείο! Πλούσιο πρωινό για όλα τα γούστα με διαφορετικες επιλογές κάθε μέρα. Μόλις 5 λεπτά από το κέντρο με τα πόδια. Με υπέροχη θέα στην Πορτάρα. Το συστήνουμε ανεπιφύλαχτα!

Ευχαριστούμε, nikosal23
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ότι και να πω είναι λίγο για το συγκεκριμένο ξενοδοχείο. ΌΛΑ εξαιρετικά. Υπέροχο προσωπικό, χαμογελαστό και πρόθυμο να σε βοηθήσει σε όλα! Το δωμάτιο, όπως και όλο το ξενοδοχείο ήταν πεντακάθαρο. Καταπληκτική θέα. Εξαιρετικό πρωινό με σπιτικά προιόντα. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!! 5/5
Θα επιστρέψουμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, AndreasKFX700
Η κριτική έγινε: 1 Μαΐου 2022

Υπέροχο ξενοδοχείο με μαγευτική θέα στην Πορτάρα! Απολαυστικό πρωινό και εξαιρετικό το προσωπικό σε όλα τα επίπεδα !!! Θα ξαναπάω σίγουρα και το συστήνω ανεπιφύλακτα!!! Ευχαριστώ την Νικολέτα για την όμορφη και γενναιόδωρη ξενάγηση στο ελαιοτριβείο των Εγγαρων! Ήταν όλα υπέροχα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2022
Ευχαριστούμε, C2774AJmarikap