“Απλά πανάκριβο!”

Waffle House
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Πρωινό, Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Δεν γίνεται να χρεώνεις μια μπάλα παγωτού 3,40 ευρώ ή 4,50 ευρώ αν εχει σοκολάτα, απλά και μόνο επειδή καθησες στο τραπέζι για 15 λεπτά. Το παγωτό είναι καλό αλλά δεν δικαιολογεί τέτοιες τιμές.

2  Ευχαριστούμε, fanouli

Η κριτική γράφτηκε 30 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλύτερο απ αυτό της Αγίας Αννας, καλό παγωτό κ όμορφο μέρος με παρά πολλά τραπέζια. Το προσωπικό να προσέξει.

Ευχαριστούμε, Z7140PCmariap
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020

Οι βάφλες τίποτα το ιδιαίτερο και οι τιμές πολύ τσιμπημένες!!! Η εξυπηρέτηση αρκετά ανεπαρκής! Ενώ είχαμε κάτσει αρκετή ώρα , η σερβιτόρα πήρε παραγγελία από το διπλανό τραπεζάκι που ήρθαν αργότερα από εμάς και μετά μας προσπέρασε και πήγε να φύγει και την φωνάξαμε εμείς για να μας πάρει παραγγελία. Επίσης ένας σερβιτόρος που μάζευε ένα άλλο τραπέζι δεν έπιασε καλά τις χαρτοπετσέτες με αποτέλεσμα να μου έρθει από τον αέρα η χρησιμοποιημένη πετσέτα του αλλουνού τραπεζιού στη μούρη μου.Σίγουρα τα λάθη αυτά δεν έγιναν κακοπροαίραιτα ,αλλά δεν μου άφησαμ μια θετική εικόνα για το μαγαζί!!!

Ευχαριστούμε, eleniberia1982
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό παγωτό και πολλές επιλογές γεύσεων! Οι βάφλες μοσχομυριζουν από μακριά! Ωστόσο, βρίσκω τις τιμές αρκετά τσιμπημενες, ειδικά αν θέλεις να καθίσεις και να απολαύσεις το παγωτό σου εκεί!

Ευχαριστούμε, konstantina511mp
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020

Πολυ ωραια η βαφλα τους,φρεσκια κ ωραια γευση,ωπος φυσικα κ το παγωτο τους,πολυ ωραιες γευσεις,κ φρεσκοτατα..!!

Ευχαριστούμε, xrysakont

Waffle House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Waffle House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!