“Το κατι αλλο..”
Κριτική για: To Kati Allo

To Kati Allo
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2019

Πηγαμε με την παρεα μου και πραγαμτικα μειναμε παρα πολυ ευχαριστημενοι με ολα.. το φαγητο;; Υπεροχο, ειδικα η τηγανια τρομερη κ γευστικη.. το προσωπικο παρα πολυ φιλικο και γρηγορο στην εξυπηρετηση! Το συστηνω ανεπιφυλακτα!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, RiaB1102

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Για μενα προσωπικα τα εχει ολα. Πολυ νοστιμα πιατα σε αρκετα καλες τιμες καιτο κυριοτερο η εξυπηρετιση αψογη

Ευχαριστούμε, NICKYGVRLD
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σχολιάζουμε και είμαστε στο μαγαζί. Μείναμε τοσο ευχαριστημένοι και από την ποιότητα του φαγητού και από το σέρβις γι αυτό αποφασίσαμε να γράψουμε την κριτική μας με το που τελειώσαμε το φαγητό. Όλα ήταν υπέροχα,μαγειρεμένα με μεράκι και αυτό φάνηκε στα πιάτα και οι σερβιτόροι χαμογελαστοί και φιλικότατοι. Είναι σε ωραίο σημείο και αν και μικρό είναι τόσο ζεστό που αξίζει οπωσδήποτε μία στάση εδώ.

Ευχαριστούμε, krimitzoulis
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φάγαμε στο συγκεκριμένο μαγαζί σήμερα και μείναμε παρα πολύ ευχαριστημένοι.Το φαγητό πολύ νόστιμο,το σέρβις γρήγορο,το προσωπικό ευγενέστατο και με πολύ καλές τιμές!!!

Ευχαριστούμε, Gianniskamgate07
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική επιλογή για μέσα στη χώρα! Ολα μαγειρεμένα με σπιτικό μεράκι! Τα παιδιά πολύ ευγενικά και συνεπή! Αξίζει η οποία αναμονή από το να φάτε πχ στο λιμάνι. Επαναλαμβάνω η ποιότητα ανώτερη και από πιο γκουρμέ μαγαζιά!

Ευχαριστούμε, vstaem

To Kati Allo: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

To Kati Allo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!