Travelocity
Priceline
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν μια εξόρμηση Σαββατοκύριακου στην όμορφη Νάξο…, τα δωμάτια ήταν έκπληξη για εμάς, η Μαρία και ο Αγαπητός μας προσέφεραν την καλύτερη φιλοξενία!
Μπράβο, Μπράβο, Μπράβο!!!
Ελπίζω να συνεχίσετε όλο το καλοκαίρι έτσι..., με χαμόγελα, ευγένεια και όραμα.
Να είστε καλά, καλή επιτυχία, το αξίζετε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Try to call the owners directly, you will be helped and served much easier!
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, kostism76
Ο/η AGAPITOS AGAPITOS, Ιδιοκτήτης του Vorta Naxos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Σας ευχαριστούμε πολύ!

Η κριτική έγινε: 22 Μαρτίου 2021

Η διαμονή μας στο VORTA NAXOS θα μας μείνει αξέχαστη!
Το δωμάτιο είχε όλες τις ανέσεις,ήταν πεντακάθαρο,άνετο και όλα ήταν προσεγμένα.
Βρίσκονται μέσα στη χώρα της Νάξου και πραγματικά αξίζει να περάσετε εκεί τις διακοπές σας! Σας το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 975giannism
Ο/η AGAPITOS AGAPITOS, Ιδιοκτήτης του Vorta Naxos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Μαρτίου 2021

Σας ευχαριστούμε πολύ!!

Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2021

Πήγαμε στο βόρτα με φίλες τον Αύγουστο του 2020. Για να κυκλοφορήσουμε στο κέντρο της πόλης περπατήσαμε, είναι κοντινή η απόσταση χωρίς να χρειάζεται να συνωστιστείς. Οι κοινόχρηστοι χώροι και τα δωμάτια ήταν πεντακάθαρα και πολύ ήσυχα, το προσωπικό και οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι. Η μίνιμαλ αισθητική προσδίδει στον χώρο αίσθηση πολυτέλειας σε τιμή πολύ προσιτή. Το πιο αξιοσημείωτο για μένα ήταν η ποιότητα του ύπνου. Ανάλογο στρώμα και μέγεθος κρεβατιού έχω δοκιμάσει μόνο σε δωμάτιο 4 αστέρων! Μέσα στον Αύγουστο και εν μέσω πανδημίας, τα μέτρα προστασίας ήταν όπως έπρεπε και τίποτα δεν θύμιζε πιεστική περίοδο διακοπών! Απόλυτη ηρεμία και ξεκούραση! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Manola_Katerina
Ο/η AGAPITOS AGAPITOS, Ιδιοκτήτης του Vorta Naxos, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 9 Μαρτίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ! Θα χαρούμε να σας ξαναφιλοξενήσουμε στο χώρο μας!

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Επέλεξα το Vorta Naxos,
μέσω των κριτικών και των φωτογραφιών του.
Ένα έχω να πω, ΤΟ ΑΔΙΚΟΥΝ!

Το δωμάτιο μας ήταν πεντακάθαρο σε υπέροχη τοποθεσία, με όμορφη διακόσμηση και τα πάντα καινούργια. Το κρεβάτι ήταν μεγάλο με άνετο στρώμα και το μπάνιο ευρύχωρο. Το κορίτσι στη ρεσεψιόν μας καλωσόρισε, μας βοήθησε με τις αποσκευές και μας έδωσε χρήσιμες πληροφορίες για το νησί.

+καθημερινή καθαριότητα, δωρεάν πετσέτες θαλάσσης, χρήσιμες πληροφορίες για το νησί, βρίσκεται στο κέντρο της πόλης
- δε βρήκαμε κάτι

Το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Μείναμε στο δωμάτιο 2 - φωτεινό, άνετο, καθαρό με ευρύχωρο μπάνιο
Ευχαριστούμε, doragap

Σας ευχαριστούμε πολύ!!!

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα , καλαίσθητα και πεντακάθαρα δωμάτια! Ολοκαίνουρια , σε πολύ καλή και βολική τοποθεσία ! Πάντα διαθέσιμη και εξυπηρετική η Εύα και την ευχαριστούμε ιδιαίτερα ! Αξίζει να μείνετε σε ένα τόσο όμορφο περιβάλλον όσοι επισκεφτείτε την Νάξο !

Ευχαριστούμε, W9952SG_

Σας ευχαριστούμε πολύ!!!