Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2020

Η καλύτερη επιλογή που έχω κάνει σε ξενοδοχείο. Τα δωμάτια μύριζαν καθαριότητα, ανακαινισμένα πλήρως με Κυκλαδίτικη διακόσμηση. Οι ιδιοκτήτες δε απίστευτα φιλικοί Και αντιπροσωπεύουν τη φιλοξενία του νησιού. Ο Κυριάκος ειδικά μας κατατοπισε για τη Νάξο και ανέλαβε τη μεταφορά μας από και προς το ξενοδοχείο! Και του χρόνου εκεί!

Ευχαριστούμε, charemimaria
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2020

Το ξενοδοχείο ήταν πεντακάθαρο, προσφάτως ανακαινισμένο και με την καλύτερη οικοδέσποινα! Σε ιδανικό σημείο του νησιού. Κοντά στο ξενοδοχείο υπήρχαν τα πάντα (εστιατόρια, σούπερ μάρκετ) και 200 μέτρα από την παραλία του Αγίου Γεωργίου!!

Ευχαριστούμε, G9618VT_
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Τα δωμάτια είναι καινούρια και πολύ καθαρά σε μία πολύ ήσυχη περιοχή, κοντά στο κέντρο της Χώρας της Νάξου . Οι ιδιοκτήτες τους μας κέρδισαν με την ευγένεια τους, το χαμόγελο τους και την άψογη εξυπηρέτηση.

1  Ευχαριστούμε, paraskevikl
Μετάφραση Google