“Τελειο!”
Κριτική για: Meze Meze

Meze Meze
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Μεσημεριανό, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη μακαρονάδα θαλασσινών που έχω φάει ποτε! Όλα τα παιδιά ευγενικά και εξυπηρετικά!! Μπράβο σας!

1  Ευχαριστούμε, aimip2017

Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2021

Απίστευτο ρε, ελάτε ακραίο μη το χάσετε. Ρε ακούστε με ρε που σας λεω. Τρομερό θαλασσινό όμορφη ατμόσφαιρα φοβερή εξυπηρέτηση και καλή παρεα

Ευχαριστούμε, R6723PN_
Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

Ωραίο φαγητό με τοπικά πιάτα και γεύσεις. Το έχω επισκεφθεί αρκετές φορές και έχω παρατηρήσει ότι διαφέρουν οι ποσότητες και οι τιμές. Αρκετά ακριβό και πολλά τραπέζια, το ένα πάνω στο άλλο μόνο και μόνο για να χωρέσουν όσους περισσότερους γίνεται. Οι σερβιτόροι σου προκαλούν άγχος καθώς τρέχουν όλη την ώρα πάνω από το κεφάλι σου και βιάζονται να σε εξυπηρετήσουν. Που και που σου κάνουν και περιττή πλακίτσα . Το μόνο που αξίζει είναι το νόστιμο φαγητό και η τοποθεσία, σε περίπτωση που δεν σας ενοχλεί ο πολύς κόσμος που πάει και έρχεται

2  Ευχαριστούμε, xandra_explorer
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ προσεγμένη κουζίνα, άριστη επιλογή υλικών. Το προτιμήσαμε για ψαράκι. Η εξυπηρέτηση ικανοποιητικη και οι χώροι καθαροι.

Ευχαριστούμε, nikost513
Η κριτική γράφτηκε 1 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ πολύ ωραίο φαγητό! Αρχικά όταν βλέπεις τον κατάλογο είναι λίγο τσιμπημένες οι τιμές αλλά όταν έρχονται τα φαγητά καταλαβαίνεις τον λόγο! Οι μερίδες είναι τεράστιες και πεντανόστιμες! Έχει την καλύτερη γαριδομακαροναδα που έχω φάει μέχρι τώρα γενικά! Καταπληκτικη απλά! Και για κανένα λόγο δεν είναι για ένα άτομο! Εμείς 2 και έμεινε και λίγο! Πολύ πολύ καλό εστιατόριο και ευγενικό προσωπικό!

Ευχαριστούμε, anastasiavJ4508ND

Meze Meze: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάξος, Νάξος

Meze Meze: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!