Η κριτική έγινε: 3 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πενήντα μέτρα από την παραλία,πέντε λεπτά από το κέντρο με τα πόδια,άνετο διαμέρισμα με μπαλκονάκι σε κυκλαδίτικα χρωματα,καθαρό,εξαιρετική τιμή και η κ.Βασω η ιδιοκτήτρια πολύ ευγενική.Καλη συνέχεια και καλο καλοκαίρι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, NikosPsirras
Η κριτική έγινε: 13 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφα και καθαρά δωμάτια με όλα όσα μπορεις να χρειαστείς για τις διακοπές σου. Μεγαλη ντουλάπα. Πολύ καθαρό και ευρύχωρο μπανιο.Η Κα Βάσω παντα με το χαμόγελο να σε βοηθήσει με τα πάντα! Highly recommended!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, foodlover210493
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ότι ακριβώς θες για τις διακοπές σου! 2 λεπτά με τα πόδια απ την θάλασσα και 5 λεπτά απ τις εξορμήσεις στα στενά της χώρας κ το λιμάνι! Μυρίζει καθαριότητα καθημερινά και έχει μέσα ότι χρειάζεσαι (ψυγείο, κουζινίτσα με σκεύη, πιστολάκι μέχρι και συσκευή για κουνούπια) Η κυρία Βάσω είναι ο πιο ευχάριστος άνθρωπος που θα συναντήσετε στη Νάξο κ θα σας κατατοπίσει για το που πρέπει να πάτε κ που όχι δίνοντας σας και χάρτη (κρατήστε τον βοηθάει) Έχω κλείσει ήδη για του χρόνου!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Antonis G
Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα,πολύ καθαρά και φωτεινά. Διακοσμημένα με πολύ γούστο από την ιδιοκτήτρια κα Βάσω.Η οποία μας υποδέχτηκε με ένα τεράστιο χαμόγελο και 2 δροσερους χυμούς. Αμέσως μας κατατοπισε για το νησί που μπορούμε να πάμε και πως.Μας έδωσε χάρτες και όποτε χρειάστηκαμε οποιαδήποτε πληροφορία ήταν πλήρως εξυπηρέτικη.Τα δωμάτια είναι πολύ κοντά στο λιμάνι και μόλις 2 λεπτά από την παραλία του Αγίου Γεωργίου και 5 λεπτά από τα λεωφορεία που σε πάνε σε παραλίες. Αγία αννα, Αγιος προκοπιος, Πλάκα κτλ.Με σιγουριά μπορώ να πω ότι θα ξαναγυρισουμε,είναι η top ever value of money διαμονή που έχουμε κάνει ποτέ...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2016
Ευχαριστούμε, tatianam738
Η κριτική έγινε: 15 Ιουνίου 2016

Καθαρά και καινούργια δωμάτια, καθημερινή καθαριότητα και πολύ φωτεινά. Η ιδιοκτήτρια μας περίμενε τα μεσάνυχτα που φτάσαμε με το καράβι για να μας υποδεχτεί στο ξενοδοχείο. Μας τακτοποίησε, μας κέρασε λικέρ και μας κατατόπισε λίγο ως προς το νησί.Ευγενέστατη κυρία που βάζει προσωπική εργασία στον χώρο. Είναι σε σοκάκι και δεν έχει θέα,αλλά είναι μόλις 3 λεπτά από την παραλία του Αγίου Γεωργίου και κανά 5λεπτο από την πλατεία Πρωτοδικείου. Από το λιμάνι γύρω στο 10λεπτο. Φθηνό και βολικό.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους