“Πολυ καλο φαγητό ”
Κριτική για: Εστιατόριο Μελτεμι

Εστιατόριο Μελτεμι
Κουζίνες: Ελληνική, Θαλασσινά, Διεθνής, Γκριλ
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Μεσημεριανό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ενα εστιατόριο στην Νάξο με μεγάλη ιστορία τωρα το συνεχίζει ο Νίκος με μεγάλη αγάπη και μεράκι για το καλό φαγητό ο chef Μιχάλης ο καλύτερος άνθρωπος στο νησί και από τους καλύτερους μάγειρες της παλιάς Σχολής Ότι φτιάχνει είναι άψογο! το σέρβις χαμογελαστό και με χαρά για εξυπηρέτηση .

Ευχαριστούμε, Makis K

Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτηκαμε το εστιατοριο και αμέσως μας έκανε καλή εντύπωση η ευγένεια του προσωπικού που παρά τον κόσμο φρόντισε να μας βρει γρήγορα τραπέζι ενώ μας κερασαν ενω περιμέναμε. Παρολα αυτα η αληθεια ειναι οτι τελικά το φαγητό ηταν σχετικά μέτριο. Σε καμία περίπτωσης δεν ήταν κακό, ήταν όμως αδιάφορο και δεν μας έκανε καποια ιδιαίτερη εντύπωση. Παρατηρήσαμε ότι οι περισσότεροι πελάτες ήταν ξένοι τουρίστες που μάλλον έχει σχέση με τα παραπάνω.
Αποτελεί μια αξιοπρεπή επιλογή αν είστε εκεί γύρω όμως ειδικα στη Νάξο υπάρχουν πιο γευστικές επιλογές.

1  Ευχαριστούμε, mariagriva2003
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κατα τυχη βρεθηκα στη ναξο και πηγα για φαγητο σ αυτο το μαγαζι.. Απλες γευσεις και προσιτες.. Παρ οτι ημουν μονος μου περασα πλ ωραια και ηταν κ φιλοξενο περιβαλλον..

Ευχαριστούμε, dimitris d
Η κριτική γράφτηκε 26 Ιουνίου 2016

Παραδοσιακό Ελληνικό περισσότερο μεζεδοπωλείο παρα εστιατόριο, με πολλά λουλούδια καθαρό μεγάλες μερίδες με Ελληνικές γεύσεις και ευγενικο προσωπικό και ιδιοκτήτες.

Ευχαριστούμε, ΦΙΛΙΠΠΟΣ Φ
Η κριτική γράφτηκε 19 Μαΐου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι απο την επίσκεψη μας στο εστιατοριο. Εξαιρετικά πιατα, υπέροχες σαλατες και νοστιμα μαγειρευτα. Το σερβις πολυ καλο.

2  Ευχαριστούμε, Antouli

Εστιατόριο Μελτεμι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάξος, Νάξος
Νάξος, Νάξος

Εστιατόριο Μελτεμι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!