“Πολύ καλό, αλλά...”
Κριτική για: Maro's Taverna

Maro's Taverna
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Μεγάλες παρέες, Τοπική κουζίνα, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Πρωινό, Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Το φαγητο εξαιρετικό, οι μερίδες καλές, οι τιμές τίμιες, αλλα οι αποστάσεις στα τραπέζια δεν τηρούνται όπως πρέπει.

Ευχαριστούμε, Lovetraveller69

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό πολύ ευχάριστο αλλά το φαγητό κάτω από το μέτριο ! Ρύζι παρά βρασμένο και λιωμένο,λουκάνικο σαν άμμος και χωρίς τυρί μέσα που έλεγε και ορεκτικά φτωχά αν και μεγάλα και όχι ιδιαίτερα η ωραία ! Ίσως να φταίει η μέρα που πήγαμε και να μην ήταν καλή αλλά δεν μείναμε καθόλου ικανοποιημένοι από το φαγητό!

2  Ευχαριστούμε, Z1257QD_
Ο/η 607blackk, Ιδιοκτήτης του Maro's Taverna, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Αυγούστου 2020

Οι άλλοι 500..που έφαγαν ρύζι από την ίδια κατσαρόλα μας είπαν ότι τους άρεσε...το λουκάνικο δεν το παρασκευάζουμε εμείς, το φτιάχνει ναξιακη μικρή βραβευμένη βιοτεχνία αλλαντικών και δινουμε πάνω από πενήντα μερίδες την ημέρα αδιαμαρτύρητα ...η γραβιέρα που περιέχει είναι Νάξου και αρκετή για την συγκεκριμένη ποσοτητα ώστε να μην γίνει αλμυρό...την λέξη άμμο..την παραβλέπω..για τα ορεκτικά δεν μας γράφετε τι ακριβώς φάγατε ..την μια μας λετε φτωχά..την άλλη μεγάλα ...και στο τέλος όχι ιδιαίτερα ωραία.....τρεις λαλούν και δυο χορεύουν δηλαδή...εμάς πάντως όλες μας οι μέρες είναι καλές και δημιουργικές ...μάλλον η δική σας ήτανε χαλιά και το σίγουρο είναι ότι δεν σας την χαλάσαμε εμείς .......μάλλον ήτανε χαλασμένη από την αρχη...ίσα ίσα όπως είπατε είμασταν και ευχάριστοι όπως μας γράφεται και σας ευχαριστούμε ..έστω για αυτό..

Η κριτική γράφτηκε 31 Ιουλίου 2020

Απλά καταπληκτικό. Καθηστε, εάν βρείτε, και θα με θυμηθείτε! Μεγάλες μερίδες και σχετικά φθηνές. Απλά αξίζει!

Ευχαριστούμε, ΑΛΚΗΣ Α
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Νοστιμο, σπιτικό φαγητό. Πάρα πολύ μεγαλες μεριδες και χαμηλες τιμες! Αν βρείτε να κατσετε θα είστε τυχεροί, γιατί έχει πολύ κόσμο και συνηθως περιμένουν απ έξω. Πήγαμε ήδη δυο φορές κ μάλλον θα ξαναπάμε.

Ευχαριστούμε, Z7140PCmariap
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αμέτρητες επιλογές, μεγάλες μερίδες, εξαιρετικό φαγητό! Το συστήνω ανεπιφύλακτα, ειδικά αν θέλετε να φάτε και κάτι μαγειρευτό! Τα γεμιστά τους καταπληκτικά! Οι σαλάτες τους επίσης! Οι τιμές πολύ τίμιες!!

Ευχαριστούμε, konstantina511mp

Maro's Taverna: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Maro's Taverna: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!