“Εξαιρετικό! ”

Oasis
Καλό για: Οικογένειες με παιδιά, Τοπική κουζίνα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όμορφο μαγαζί με πολύ καλό και εξυπηρετικό προσωπικό! Το φαγητό υπέροχο! ψάρι ολόφρεσκο που δεν πρέπει κανείς να παραληψει να φάει πηγαίνοντας στη Νάξο! συγχαρητήρια!

Ευχαριστούμε, vanessa m

Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμο φαγητο καλη εξυπηρέτηση και καλες τιμές.Η αυλή του είναι πολύ όμορφη έχει μεγάλες μερίδες και είναι καθαρό.

Ευχαριστούμε, lios21
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πάρα πολύ καλή επιλογή για όσους επιλέξουν να γευματίσουν δίπλα στην παραλία του Αγίου Γεωργίου. Νόστιμες παραδοσιακές ελληνικές γεύσεις, μεγάλες ποσότητες και φιλικότατο προσωπικό!

1  Ευχαριστούμε, Andrew E
Η κριτική γράφτηκε 15 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οπως και πέρσι, ετσι και φέτος περάσαμε για φαγητο απο την Όαση! Τείνει να γινει παράδοση αφου η Ναξος εχει μετατραπεί σε λατρεμένο προορισμό! Τουλαχιστον ενα βραδυ μας θα το περάσουμε στο συγκεκριμένο εστιατόριο. Η εξυπήρετηση ειναι άψογη καθε φορα! Αισθανόμαστε οτι ειμαστε φίλοι με τους ιδιοκτήτες! Μας χαιρέτισαν ολοι αφου μας θυμόντουσαν απο πέρσι. Εγω προσωπικά λατρεύω τα ψητά και επέλεξα μπριζόλα χοιρινή. Οι γεύσεις ειναι απίστευτες-εγγύηση! Η γυναίκα μου ήθελε να δοκιμάσει κόκορα με μακαρόνια. Θεωρούμε οτι ειναι απο τα καλυτερα πιάτα που εχουμε φάει ποτε! Μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι γαι ακομα μια φορα!

Ευχαριστούμε, original19
Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2017

Πολύ καλο service με ευγενέστατο προσωπικό,ωραίες πρώτες ύλες, ωραία παρουσίαση,εξαιρετικά πιάτα,σε ωραίο και εύκολα προσβάσιμο μέρος!
Πραγματικά σπιτικό καλό φαγητό και σε πολύ καλές τιμές!
Είναι ένα από τα "κρυφά διαμάντια" στην περιοχή!

1  Ευχαριστούμε, DIMITRIS T

Oasis: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Oasis: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!