“Τελειο!”

Κουζίνες: Μεσογειακή
Καλό για: Γραφική θέα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ευγενικοτατο προσωπικο! Πολυ καλες τιμες και πολυ καλο φαγητο! Η θαλασσα απο κατω τελεια θεα οτι πρεπει!

Ευχαριστούμε, sera e

Η κριτική γράφτηκε 4 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό εστιατόριο σε φοβερή τοποθεσία ακριβώς δίπλα στη θάλασσα.
Το φαγητό είναι πραγματικά υπέροχο και ξεχωριστό.
Δοκιμάσαμε:
-Σαλάτα "ναξιώτικη" (αν θυμάμαι καλα) κλασσική σαλάτα με στυλ βέβαια διαφορετικό στο συγκεκριμένο εστιατόριο.
-κατσικίσιο τυρί με αχλάδι. Ανατρεπτικό πιάτο ,φοβεροί συνδυασμοί γεύσεων. (Must)
-Λιγκουινι με ποικιλία θαλασσινών. Κλασσικό πιάτο, παρόλα αυτά δε μπορούν πολλοί να το κάνουν top. Οι συγκεκριμενοι μπορουν.
-Ραβιόλι με αστακό. Τα λόγια είναι περιττά για το συγκεκριμένο πιάτο, πρέπει απλά να το δοκιμάσεις για να καταλάβεις (must)/(top).

Μόνο και μόνο από τα πιάτα και του συνδυασμούς γεύσεων καταλαβαίνεις ότι έχει πραγματικά ποιοτικό, νοστιμότατο με ιδιαίτερες γεύσεις που σου ανατρέπουν σε κάθε μπουκιά σου. Μεγάλες και απολαυστικές μερίδες.

Μπορείς να βρεις μια εξαιρετική λίστα από κρασιά.

Η ατμόσφαιρα είναι φοβερή μιας και βρίσκεται δίπλα στη θάλασσα.

Το σέρβις ευγενέστατο και γρήγορο.

Θεωρείται ακριβό εστιατόριο αλλά σίγουρα αξίζει να το επισκεφτείς παρότι θα γνωρίζεις αυτήν την παράμετρο (είναι σπάνιο να συναντάς αυτές τις γεύσεις).

Ήδη το έχω συστήσει σε πολλούς και θα συνεχίσω να το κάνω γιατί πραγματικά το αξίζει.
Όταν επισκεφτώ ξανά το νησί της Νάξου είναι σίγουρα από τα 2 εστιατόρια που θα ξαναεπισκεφτώ.

Ευχαριστούμε, 932vassilism
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ο,τι καλυτερο εχω γευτει στη Ναξο! Μην παραλειψετε να δοκιμασετε το κατσικισιο τυρι με αχλαδι, τα σκιουφιχτα με κρητικο απακι και το ραβιολι με αστακο! Υπεροχα πιατα που συνδυαζονται με ποιοτικη μουσικη και ενα πραγματικα ομορφο περιβαλλον! Συγχαρητηρια!!

Ευχαριστούμε, Μελπομενη Κ
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά στην Νάξο φέτος και σίγουρα θα ξαναέρθουμε με την παρέα μου μείναμε ικανοποιημένοι στα πάντα από τα παιδιά του σέρβις μέχρι το φαγητό και τα δωμάτια του ξενοδοχείου.. να μας περιμένετε και του χρόνου...!!!!!

1  Ευχαριστούμε, George C
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017

Καταληκτικό εστιατόριο για άλλη μια φορά! Γεύσεις από άλλο κόσμο πραγματικά χωρίς υπερβολές. Τέλειο service, ευγενέστατοι ιδιοκτήτες, όμορφο και ρομαντικό περιβάλλον! Νομίζω τα λόγια δεν μπορούν να περιγράψουν την ικανοποίησή μας σε αυτό το εστιατόριο! Καλή συνέχεια σας ευχόμαστε!

Ευχαριστούμε, camarast

Nissaki Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μουτσούνα, Νάξος
Μέλανες, Νάξος

Nissaki Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!