“Ωραίο φαγητό”

Κιμωλία
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο περιβάλλον (τόσο ο εσωτερικός όσο και ο εξωτερικός χώρος).Ωραίο και ποιοτικό φαγητό - Λίγο τσιμπημένες οι τιμές

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, EvaV1211

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Χώρος με ιδιαίτερη αισθητική, το προσωπικό εξυπηρετικό παρόλο που το επισκεφθηκαμε Κυριακή μεσημέρι που είχε αυξημένη κίνηση η εξυπηρέτηση μας ήταν ταχύτατη το φαγητό νόστιμο με ενδιαφέρουσες επιλογές και λογικές τιμές στα συν του μαγαζιού ο χώρος μη καπνιζόντων

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, ranpg
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017

Παρόλο που το concept του είναι πρωτότυπο, εντούτοις δεν μας ικανοποίησε ούτε η ποιότητα του φαγητού αλλά ούτε και η εξυπηρέτηση. Επιπρόσθετα υπήρχε στο χώρο τραγική φασαρία.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, 1965ariadni
Η κριτική γράφτηκε 19 Δεκεμβρίου 2016

Το εχουμε επισκεφτει επανηλημενως επαγγελματικα μετα τη δουλεια και νομιζω οτι ειναι αυτο που περιμενεις. Καλες μεριδες, γρηγορο, και μεριες τιμες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2016
1  Ευχαριστούμε, tasosv698
Η κριτική γράφτηκε 13 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή μεσημέρι,ωραία μέρα το επιλέξαμε μετά από καιρό.Νοστιμη σαλάτα με σπανάκι ρόδι πράσινο μήλο απάκι κ.α.Ωραια τηγανιά πιτάκια με χαλούμι σαγανάκι κιμωλία μακαρόνια με ντομάτα και βασιλικό.Μας κέρασαν κορμό σοκολάτας και λικέρ μαστίχας.Ολα πολύ ωραία!Καθισαμε στον όροφο που είναι ο χώρος για μη καπνίζοντες.Το προσωπικό ευγενικό κι εξυπηρετικό.Οι τιμές είναι τσιμπημένες λόγω βόρειων Προαστείων.Δεν καταλαβαίνω γιατί το αυτονόητο πρέπει να το χρυσό πληρώσω επειδή μένω στα βόρεια λες και δεν μου βγαίνει ο κ---σ στη δουλειά.Λοιπον η ένσταση μου είναι στις τιμές και στην αντικατάσταση πιάτων και μαχαιροπηρουνων που ήταν πολύ φθαρμένα και δεν το αξίζουν οι πελατες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, DianaMak1

Κιμωλία: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ροδόπολη, Περιοχή Ανατολικής Αττικής

Δροσιά, Περιοχή Ανατολικής Αττικής