“ΟΛΑ ΜΕΤΡΙΑ”

Ιταλικά Εστιατόρια Al Pino - Χαλάνδρι
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Εαν εξαιρέσουμε την εξυπηρέτηση η οποία ήταν καλή,όλα τα υπόλοιπα ήταν μέτρια.
Λίγο πιο ακριβό απ΄ότι αναμενόταν.
Δεν θα είναι στις πρώτες μου επιλογές για να το επισκεφτώ σύντομα.

Ευχαριστούμε, nandiageorgaki

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ηταν εξαιρετικό,πολυ νόστιμο και ποιοτικό!Το service πολύ καλό κα άμεσο!Ο χώρος όμορφος αλλά θεωρώ πως χρειάζεται ανακαίνιση.Θα ξαναπηγαινα σίγουρα!

1  Ευχαριστούμε, GeorgeOnikonomou
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άξιζε μια επίσκεψη το Alpino. Κατ’ αρχάς ο χώρος του είναι πολύ προσεγμένος και καθαρός και μπορείς να φας με ησυχία που είναι μεγάλο συν για μένα. Στην προκειμένη περίπτωση όμως του δώσαμε μια ευκαιρία με τη φίλη μου, γιατί είχαμε μάθει από γνωστό που τιμά την ιταλική κουζίνα, ότι έχει πολύ ωραίο ραβιόλι. Εμείς δοκιμάσαμε αυτά με τα τέσσερα τυριά και με τα άγρια μανιτάρια. Στο πρώτο η σως κρέμας και τα καρύδια του έδιναν πολύ ωραία γεύση , αλλά ειδικά στο δεύτερο τα μανιτάρια με την παρμεζάνα έδεναν εξαιρετικά. Ήπιαμε και δυο ποτήρια Gratien Meyer και χαρήκαμε το γεύμα μας. Είχε δίκιο τελικά ο φίλος μας που μας το σύστησε.

Ευχαριστούμε, Νίκη Ξ
Η κριτική γράφτηκε 2 Μαρτίου 2018

Πολυ ακριβεσ τιμες για τα πιατα που προσφερουν! Η ατμοσφαιρα και το κλιμα στο μαγαζι καθολου ωραια και οι σερβιτοροι αγενεις! δεν θα ξαναπηγαινα για φαγητο εκει!

1  Ευχαριστούμε, SPYROSHOL
Η κριτική γράφτηκε 16 Φεβρουαρίου 2018

Ιδανικό φαγητό στην πόλη. Ευχάριστο και εξυπηρετικότατο προσωπικό, με διάθεση για να βοηθήσει. (μπορεί καμιά φορά η τόση πολύ ευγένεια να θεωρηθεί fake, αλλά επειδή το αποτέλεσμα μετράει.... αν και προσποιητή η ευγένεια είχε αποτέλεσμα!).
Το φαγητό νοστιμότατο....αν και η carbonara δεν ήταν τόσο al dente, τα υπόλοιπα πιάτα ήταν εξαιρετικά!

Ευχαριστούμε, catkor

Ιταλικά Εστιατόρια Al Pino - Χαλάνδρι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Βριλήσσια, Αττική

Ιταλικά Εστιατόρια Al Pino - Χαλάνδρι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!