“Δεν θα βιαστώ να ξανάλθω”
Κριτική για: Μυστικός Κήπος

Μυστικός Κήπος
Η κριτική γράφτηκε 8 Μαρτίου 2018

Απολύτος τιποτα το ιδιαίτερο, το κρέας σκληρό, οι σαλατες κοινές, τα ορεκτικά όμορφα αλλα χωρίς ιδιαίτερη γευση.

Ευχαριστούμε, vasvas55

Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ισως με διαφορα το καλυτερο φαγητο στο Χαλανδρι.
Μενου που μονο ενα καλο μοντερνο εςτιατοριο μπορει να προσφερει.
Και η «στερια» και η «θαλλασα» στο μενου τους ειναι ΤΟΠ

Ευχαριστούμε, Α. Α
Η κριτική γράφτηκε 13 Φεβρουαρίου 2018

Στην καρδιά του Χαλανδρίου ένα πολύ συμπαθητικό μαγαζί με ξεχωριστό χαρακτήρα, διαφορετικό στον εσωτερικό με τον εξωτερικό χώρο. Καλό επίπεδο ποιότητας φαγητού, πολύ καλή εξυπηρέτηση από το προσωπικό και σχετικά καλές τιμές. Πολύ καλή η βλαχομπριζόλα-για δύο άτομα, η φάβα και ωραίες σαλάτες. Μία καλή επιλογή για μεσημέρι και βράδυ.

Ευχαριστούμε, kyrillos2017
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2018

Εξαιρετικά πιάτα (όχι όλα, αλλά τα πιο πολλά). Πρόθυμο και εξυπηρετικό προσωπικό. Τιμές καλές (ούτε χαμηλές, ούτε παράλογες). Ο εσωτερικός χώρος (των μη-καπνιζόντων) είναι καλός, αλλά ο κήπος έξω για τους καπνιστές είναι χωρίς κριτική (όπως συμβαίνει όμως και σε πολλά αντίστοιχα εστιατόρια) ...τον χειμώνα. Φεύγοντας, μας χαιρέτισε όλο το προσωπικό, ακόμα και από την κουζίνα..!!! Εν κατακλείδι... μην το σκέφτεστε, απλά πηγαίνετε να το δοκιμάσετε, αξίζει.

Ευχαριστούμε, Antonis T
Η κριτική γράφτηκε 1 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν ξεκινούσα να σας πω για το Μυστικό Κήπο όταν πρωτοάνοιξε θα είχα μια επιφυλακτικότητα για τον ενθουσιασμό μου και θα φοβόμουν μην ακολουθήσει η απογοήτευση οπως για τόσα και τοσα αλλα καινούργια "μοντερνα" μεζεδοπωλεία!! Δύο χρόνια μετά και ενω τον έχουμε επισκεφτεί πολλές φορές, πλεον ξέρω πως η αρχική μου εντύπωση ήταν σωστή.
Γεύσεις για όλα τα γούστα και παραξενιές που υπάρχουν (και εγώ έχω αρκετές)! Η επιτυχία όμως κρύβεται στο ότι ψάχνονται και πειραματίζονται συνέχεια με νέα πράγματα και πρώτες ύλες με τα αποτελέσματα να τους δικαιώνουν!!! Όσον αφορά τα πιάτα δεν μπορώ να ξεχωρίσω κάποιο μιας και οι αλλαγές γίνονται ανάλογα με τις πρώτες ύλες της κάθε μέρας και μέσα στα τόσα που έχουμε δοκιμάσει κάποιο θα αδικήσω! Προσωπικό ευγενέστατο και άκρως κατατοπιστικό για τα πάντα!! Ίσως ένα δυο πραγματάκια να χρήζουν βελτίωσης αλλά αν δεν υπήρχαν και αυτά δεν θα είχαμε κάτι να περιμένουμε...

Ευχαριστούμε, InMak21

Μυστικός Κήπος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Χαλάνδρι, Αττική

Μυστικός Κήπος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!