“Παραγγελία για το 🏡!”
Κριτική για: Butcher's Burger & Steak House

Butcher's Burger & Steak House
Η κριτική γράφτηκε 28 Νοεμβρίου 2020

Τέλειο φαγητό! Άριστη τήρηση των μέτρων για covid19!Καλές τιμές!Τα 4 αστέρια λόγω καθυστέρησης της παράδοσης της παραγγελίας......

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, R3153EL_

Η κριτική γράφτηκε 9 Νοεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Για το μαγαζι του Μενιδίου. Εξαιρετικό το burger με το διπλό μπιφτέκι, εξαιρετική ποιότητα κρέατος . Παρότι μενουμε Θρακομακεδόνες ήρθε στα 30 λεπτα. Θα ξανά παραγγείλουμε σίγουρα . Μονη ένσταση μας θα θέλαμε λίγο περισσότερες πατάτες.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, 82theg
Η κριτική γράφτηκε 10 Οκτωβρίου 2020

Παρά το ότι κατά τα τελευταία 2 έτη το προτιμούσαμε για hamburger η τελευταία επίσκεψη δυστυχώς ήταν απογοητευτική, καλύτερο από τις junk food αλυσίδες μεν αλλά παρασάγγας πίσω από μία ευχάριστη εμπειρία , οι κλασικές πατάτες με σως τσένταρ και chopped bacon θύμιζαν πατάτες σουβλατζίδικου με μία ελάχιστη ποσότητα σώς ( κάτω του 20% σε ποσότητα και ανεπαρκής για οποιοδήποτε γούστο) , onion rings ξερά, και hamburger πολύ δύσκολο να τα μασήσεις, αίσθηση σως ανύπαρκτη και το ψωμί ξεραμένο , όλα απογοητευτικά , η εξυπηρέτηση αξιοπρεπής αν και υπήρχε μόνο άλλο ένα τραπέζι( δηλαδή δεν υπήρχε πίση ) , ο χρόνος γύρω στις πέντε το απόγευμα μπορεί να σήμαινε ότι ο main chef έλειπε, από την πλευρά μου πολύ δύσκολα θα τα ξαναπροτιμήσω

Ευχαριστούμε, Titfortat1
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2020

Λόγω Covid 19 αρχικα να τονίσω πως μεσημέρι καλοκαιριού είχε ιδιαίτερη ζέστη ακόμα και στον εσωτερικο κλιματιζουμενο χώρο. Η κοπέλα που μας εξυπηρέτησε ήταν πολύ εξυπηρετική και χαρούμενη.
Η σαλατα του Καίσαρα αρκετα ικανοποιητική και γευστική. Το bacon Burger νόστιμο και οι πατάτες καλες.
Το μπέργκερ με διπλό μπιφτέκι γαλοπούλα ωστόσο μας απογοήτευσε. Το μπιφτέκι είχε πάρα πολλα μπαχαρικα τα οποία ήταν αντιληπτα τόσο στη γεύση όσο και στο ματι.
Τέλος, δεν έκοψε απόδειξη και μας ανακοίνωσε μόνο προφορικά την τιμή.

Ευχαριστούμε, mariakS6953LO
Η κριτική γράφτηκε 2 Αυγούστου 2020

Το επισκεφτήκαμε τέλος Ιουλίου. Ας ξεκινήσω από τα καλά. Το φαγητό ήταν συμπαθητικό και value for money. Όχι κάτι το εξαιρετικό αλλά αξιοπρεπές. Τα μέτρα προστασίας μέτρια μιας και δε φορούσαν όλοι οι υπάλληλοι μάσκα. Το ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ όμως από όλα είναι ότι κάναμε 120Ε ευρώ λογαριασμό και ΔΕΝ μας έκοψαν απόδειξη! Μόλις πήγα στο ταμείο με το φύλλο της παραγγελίας και ζήτησα ευγενικά την απόδειξη η υπάλληλος με μια απάθεια μου την έκοψε εκείνη τη στιγμή. Το θεωρώ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ για ένα εστιατόριο που θέλει να θεωρείται από τα κορυφαία του είδους!

1  Ευχαριστούμε, MarKal90

Butcher's Burger & Steak House: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική
Παπάγου-Χολαργός, Αττική

Butcher's Burger & Steak House: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα