“Συμπαθητικό αλλά μέχρι εκεί...”
Κριτική για: Penny Lane Comfort Food

Penny Lane Comfort Food
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Πήγαμε Σάββατο μεσημέρι και μας έπιασε πονοκέφαλος από τη φασαρία. Καθώς είχε ανοιξιάτικη μέρα καλό θα ήταν να είχαν ανοίξει μερικά παράθυρα ώστε να αποσυμπιέζεται ο χώρος από τον τόσο θόρυβο. Το καλύτερο δε ήταν ότι έπαιζε και μουσική που φυσικά δεν ακουγόταν... Γενικά ειναι ένας μικρός χώρος με στριμωγμένα τραπέζια και πολύ βουή...
Το μενού αμερικάνικο με full θερμιδογόνα πιάτα, ενώ δεν υπήρχε κάποια πιο συντηρητική επιλογή.
Οι μερίδες μεγάλες, η σαλάτα ικανοποιητική, ενώ το burger μεγάλο.
Δεν ειμαι σίγουρη ότι θα ξαναπήγαινα...

Ευχαριστούμε, Fani D

Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο μαγαζι αισθητικα σε καποια σημεια φερνει new york στυλ αλλα μεχρι εκει.Ποιοτητα οχι τοσο καλη και οταν παιρνεις mac and cheese τουλαχιστον αυτο το πιατο το περιμενεις αρκετα καλο και οχι κατω του μετριου αφου εχεις κουζινα στυλ N.Y ,τεσπα για φαγητο χλωμο να ξαναπαω kαι οι τιμες υψηλες σε καποια πιατα που γελας κυριολεκτικα...

Ευχαριστούμε, tasosm723
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Έρχομαι εδώ και 2 χρόνια συχνά και κάθε φορά φεύγω πιο απογοητευμένη δυστυχώς. Η αλήθεια είναι ότι στην αρχή δεν ήταν έτσι. Το φαγητό δεν είναι πολυ καλά ψημένο πχ BLT πανσέτες α ψητές. Το τέλειο γλυκό Choco burger έχει χαλάσει πααααρα Πολύ. Στις 18/2 που πήγα είχε μια κρέμα σοκολάτας η οποία ήταν Ξινή! Ο καφές απαίσιος. Πολύ φασαρία. Και έχουν αφαιρέσει τα μπισκότα και το σιρόπι από το γλυκό .

1  Ευχαριστούμε, Tourist808340
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφτήκαμε το μέρος μετά από προτροπή κάποιων φίλων. Δυστυχώς η εντύπωση που αποκομίσαμε δεν ήταν και η καλύτερη. Ξεκινάμε με τη σαλάτα όπου πήραμε. Μία σαλάτα που έλεγε μεγάλη αλλά σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογούσε ούτε την τιμή της ούτε την ποσότητα. Από γεύση όμως μπορώ να πω ότι ήταν αρκετά καλή. Πήγαμε 7 άτομα και οι περισσότεροι παραγγείλαμε μπέργκερ. Η ποιότητα και η ποσότητα του κρέατος ήταν κάτω του αναμενόμενου. Επίσης και ένα πιάτο που πήραμε από τα τύπου brunch δεν μπορούμε να πούμε ότι είχε κάτι το ιδιαίτερο. Αν σκεφτείς και ότι περιμέναμε περίπου μία ώρα επειδή δεν έκλεινε τραπέζι μπορώ να πω ότι ήταν μάλλον άστοχη επιλογή. Τέλος για ένα Burger που πήραμε medium και το μπιφτέκι ήτανε άψητο το μαγαζί αμέσως μας το αντικατέστησε.

1  Ευχαριστούμε, dimitris92016
Η κριτική γράφτηκε 10 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν το αγαπημένο μου brunchάδικο μέχρι σήμερα. Μου σέρβιραν ωμά pancakes. Απαράδεκτο, δεν θα ξαναπάω.

Ευχαριστούμε, konstalfa

Penny Lane Comfort Food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Γαλάτσι, Αττική

Νέο Ψυχικό, Φιλοθέη-Ψυχικό

Χαλάνδρι, Αττική

Penny Lane Comfort Food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!