“Ευχάριστη έκπληξη ”

Αγοραστός Πολίτικη Κουζίνα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Παρά πολύ γευστικό φαγητό, πολύ καλές μερίδες με καλές τιμές, ο σερβιτόρος προς τιμήν του μας φρέναρε πριν υπερβάλουμε στην παραγγελία και μας κέρδισε η ευγένεια του. Λαχματζου, τυροκαυτερη, συκώτι προτείνουμε ανεπιφύλακτα. Πολύ όμορφος χώρος, ευχαριστούμε πολύ. Θα πάμε ξανά

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, aptalikas

Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Θελεις τωρα καλοκαιράκι να βγεις το βραδυ στο Χαλανδρι ; Απόλαυσε άψογο service με τέλειο πολίτικο φαγητό αν και φέρνει αρκετά απο Ανατολή . Ωραια βραδάκια αλλα μεταξύ μας εγω χρησιμοποιώ και το delivery. Άψογη ποιότητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Δημήτρης Σ
Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Νόστιμα πιάτα με καλές πρώτες ύλες (δοκιμάσαμε κοντοσούβλι και κοτόπουλο). Καλοψημενα τα κρέατα και μεγάλες μερίδες. Τα ορεκτικά επίσης νόστιμα και αρκετά μεγάλη ποικιλία στο κατάλογο. Το σέρβις ευγενικό και εξυπηρετικό. Τιμές κανονικές.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 961giorgoss
Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2019

εκει για να πας πρεπει να διαθεσεις μια περιουσια
Αρα δεν ειναι για τον απλο λαο του Χαλανδριου.Τι νομιζουν και εχουν τετοιες τιμες

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, nxalik14
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε μελιτζανοσαλάτα, φρικασέ , γιουρτλου κεμπάπ και κοντοσούβλι και ήταν ολα πολυ νόστιμα και προσεγμένα. Η μελιτζανοσαλάτα είναι υπέροχη και αξίζει να τη δοκιμάσετε. Πολύ ωραίο είναι και το ψωμί που μας σερβιρίστηκε ζεστό. Όμορφος χώρος και φιλικό προσωπικό ,θα το έχω στα υπόψιν!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, irof2018

Αγοραστός Πολίτικη Κουζίνα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Αγοραστός Πολίτικη Κουζίνα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!