“για ολα τα γούστα”
Κριτική για: Theory Bar & More

Theory Bar & More
Η κριτική γράφτηκε 12 Μαρτίου 2018

μεγαλοι, μικροί, νέοι, γέροι, όλοι οι καλοί χωράνε και περνάνε καλά σε αυτό εδώ το θαυμάσιο μπαρ. Για καφε, ποτό , coctails και πολλά ωραία πιάτα για πρωινό, brunch, μεσημεριανό και βραδυνό. Από τα πιο ευχάριστα μαγαζιά της Αθήνας. Αν έλειπε και ο καπνός από τα τσιγάρα όλα θα ήταν τέλεια!!

Ευχαριστούμε, Manolis P
Ο/η PR M, Venue Manager του Theory Bar & More, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Απριλίου 2018

Αγαπητέ Manolis P,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε με τόσο όμορφα λόγια την εμπειρία σας στο Theory Bar & More.
Τα σχόλιά σας αναφορικά τόσο με την ατμόσφαιρα του χώρου μας όσο και με τις γαστρονομικές μας προτάσεις μας χαροποιούν ιδιαιτέρως. Στόχος μας είναι η δημιουργία ενός all day φιλόξενου χώρου που θα απευθύνεται σε όλες τις ηλικίες και ο οποίος θα παρέχει μια ευχάριστη εμπειρία στην καρδιά του Χαλανδρίου. Όλες οι επισημάνσεις λαμβάνονται σοβαρά υπόψη, αφού είναι πολύτιμες για εμάς και μας βοηθούν να γινόμαστε καλύτεροι.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας.

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Ο χώρος είναι όμορφος και το μαγαζί ενδείκνυται για όλες τις ώρες. Ωραίος καφές, νόστιμα πιάτα για να τσιμπήσεις, καθαρά ποτά, ωραία coktails και μουσική. Το προσωπικό ευγενέστατο και χαμογελαστό. Οι τιμές είναι λίγο τσιμπημένες. Από τα πιο όμορφα μαγαζιά του Χαλανδρίου.

1  Ευχαριστούμε, Getaway753518

Αγαπητή μανινα δ,
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τον χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε την εμπειρία σας κοντά μας.
Χαιρόμαστε πολύ που μείνατε ικανοποιημένη τόσο από την αισθητική του χώρου όσο και από τα cocktails και τις γεύσεις μας. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μόνο το καλύτερο με σεβασμό στις δικές σας ανάγκες. Στο πλαίσιο των παραπάνω θα θέλαμε να επισημάνουμε ότι οι τιμές μας είναι ανάλογες των υπηρεσιών που προσφέρουμε, ωστόσο λαμβάνουμε πάντα σοβαρά υπόψη τα σχόλια των επισκεπτών μας με στόχο τη διαρκή βελτίωσή μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν είναι λοιπόν τυχαίο που βγαινοντας στον έξω χώρο του μαγαζιού συναντάς 3 πινακίδες λέγοντας "welcome to paradise"!!! Ένας πραγματικά πολύ όμορφος χώρος, με πολύ ωραίο καφέ, κοκτέιλ και γεύματα που σε κάνουν να θες να πας ξανά και ξανά!!!! Όλα τα παιδιά που δουλεύουν είναι πολύ εξυπηρετικά και ευδιάθετα, καθώς και η μουσική του μαγαζιού είναι πολύ καλή!!! Αξίζει να πας πρωί για να δεις την πραγματική ομορφιά αυτού του μαγαζιού!!!

Ευχαριστούμε, Λένα Γ

Αγαπητή Λενα Γ,
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να καταγράψετε με τόσο όμορφα λόγια την εμπειρία σας στo Theory Bar & More.
Τα θερμά σας σχόλια σχετικά με την ατμόσφαιρα και τη γενικότερη αύρα που εκπέμπει ο χώρος μας τιμούν ιδιαιτέρως καθώς στόχος μας είναι η δημιουργία ενός ξεχωριστού, φιλόξενου και ήρεμου σημείου στην καρδιά του Χαλανδρίου. Χαιρόμαστε πολύ που διαβάζουμε ακόμα τα καλά σας λόγια για την ποιότητα της εξυπηρέτησης που παρέχεται από την ομάδα μας και είμαστε σίγουροι ότι και οι ίδιοι θα χαρούν πολύ που είναι σε θέση να σας προσφέρουν μια τόσο θετική εμπειρία.
Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα και σας ευχαριστούμε για ακόμα μια φορά που μας προτείνετε στους αναγνώστες του TripAdvisor.

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ ωραίος χώρος με προσεγμένη διακόσμηση!!η εξυπηρέτηση γρήγορη και τα κοκτέιλ πολύ καλά,θα σας ξαναεπισκεφτούμε σίγουρα!

Ευχαριστούμε, Trail756061
Ο/η PR M, Venue Manager του Theory Bar & More, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Ιουνίου 2018

Αγαπητέ επισκέπτη,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το Theory Bar & More και για τον χρόνο που διαθέσατε για να μοιραστείτε μαζί μας την εμπειρία σας.
Είναι μεγάλη χαρά για εμάς να διαβάζουμε τόσο όμορφα λόγια για την αισθητική του χώρου μας και την εξυπηρέτηση της ομάδας μας. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε μόνο το καλύτερο με σεβασμό πάντα στις ανάγκες και τις επιθυμίες των επισκεπτών μας.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα.

Η κριτική γράφτηκε 4 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Να καθίσετε στο μπαρ για να απολαύσετε τον τρόπο που φτιάχνουν τα coctail
Προσεγμένος χώρος και ωραία μουσική

Ευχαριστούμε, gfoteini_

Αγαπητή gfoteini_
Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Theory Bar & More για τη βραδινή σας έξοδο καθώς επίσης και για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε την εμπειρία σας με τους αναγνώστες του TripAdvisor.
Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς να διαβάζουμε τόσο θετικά σχόλια από τους επισκέπτες μας και χαιρόμαστε πολύ που εκτιμήσατε τις τεχνικές τις οποίες χρησιμοποιούν οι καλά εκπαιδευμένοι και βραβευμένοι bartenders μας για την παρασκευή των cocktails.
Θα ήταν μεγάλη χαρά για εμάς να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα.

Theory Bar & More: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Theory Bar & More: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!