“Έχει γίνει στέκι!”
Κριτική για: Theory Bar & More

Theory Bar & More
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίος χώρος,ένα μαγαζί με δικό του στυλ,καλό προσωπικό και με καλό κόσμο. Το μόνο κακό είναι ότι κάποιες ώρες που έχει πολλή δουλειά οι καφέδες δεν είναι καλοί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Zoe A
Ο/η KPanagakis, Venue Manager του Theory Bar & More, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαρτίου 2017

Αγαπητή Zoe A,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Theory Bar & More αλλά και για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας κοντά μας.
Τα θερμά σας σχόλια για τον ιδιαίτερο χαρακτήρα, τη ζεστή ατμόσφαιρα και το πρόθυμο και φιλικό προσωπικό μας μας γεμίζουν χαρά, αφού επιβραβεύουν την καθημερινή μας προσπάθεια για τη δημιουργία μια μοναδικής εμπειρίας για τους επισκέπτες μας. Έκπληξη μας προκάλεσε το σχόλιό σας για την ποιότητα του καφέ κατά τις ώρες αιχμής, αφού η ικανοποίησή σας αποτελεί μόνη προτεραιότητά μας. Σε κάθε περίπτωση σας ευχαριστούμε για τις επισημάνσεις σας, τις οποίες και λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη.
Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σύντομα και να μας προτείνετε στους φίλους και στα αγαπημένα σας πρόσωπα.

Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτερα για καφε στο Χαλανδρι.Πολυ ομορφος χωρος.Συθηθως γινεται χαμος και δυσκολα βρισκεις να κατσεις.Το πρωινο που εχει ειναι φοβερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Thodoroula K Ge... K

Αγαπητή Thodoroula K Ge... K,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη θερμή κριτική και τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να τη μοιραστείτε με τους αναγνώστες του TripAdvisor.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε το πρωινό μας αλλά και τον φιλόξενο χώρο μας. Τα καλά σας λόγια αποτελούν την πιο σημαντική επιβράβευση για εμάς.
Θα είναι χαρά μας να σας έχουμε και πάλι κοντά μας και να μας προτείνετε σε φίλους και στα αγαπημένα σας πρόσωπα.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα μέρος που διαθέτει ποικιλία ποτών, νόστιμα κοκτέιλς και σνακς.Εδώ θα πρεπει να δώσω τα εύσημά μου στους μπάρμεν και στο προσωπικό που εργάζεται εκεί. Παρολα αυτά είναι ένα ψυχρό μέρος,χωρίς ιδιαίτερη ταυτότητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, smaragdal

Αγαπητή smaragdal,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Theory Bar & More.
Χαιρόμαστε που απολαύσατε τις προτάσεις μας σε κοκτέιλ και πιάτα, καθώς και για τα σχόλιά σας σχετικά με την ομάδα του Theory Bar & More. Όλοι εμείς θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια, αφού επιβραβεύουν την καθημερινή μας προσπάθεια για τη δημιουργία μιας ξεχωριστής εμπειρίας για τους επισκέπτες μας.
Ωστόσο θα θέλαμε να εκφράσουμε την έκπληξή μας για τα σχόλιά σας σχετικά με την ατμόσφαιρα του Theory Bar & More, αφού είναι η φιλόξενη και ξεχωριστή ατμόσφαιρά του που το έχουν αναδείξει σε ένα από τα πιο αγαπημένα στέκια των Αθηναίων τα τελευταία χρόνια.
Ελπίζουμε να μας τιμήσετε και πάλι με την παρουσία σας και να βιώσετε την πραγματική Theory εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μουσικαρες, μαγαζαρα! Αυτο το Αμερικανικο πρωινο- υπερπαραγωγη- στο πλατο, με αυγα τηγανητα, μπεικον, λουκανικα, σαλατα, τυρι, γαλοπουλα φουαντρε,πατατουλες ξεροψημενες ....μουρλια! Λογικες εως φτηνες τιμες. Περασαμε τελεια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Lousil P

Αγαπητή Lousil P,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το "Theory Bar" και που μας προτείνετε με τόσο θερμά λόγια στους αναγνώστες του Tripadvisor.
Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι που μείνατε ευχαριστημένη με το Αμερικάνικο πρωινό που σερβίρεται στο χώρο μας το οποίο προετοιμάζουμε πάντα με τα καλύτερα υλικά, ώστε να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας μια μοναδική εμπειρία γεύσης. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε την καλύτερη αναλογία τιμής και ποιότητας σε ένα φιλόξενο και ζεστό περιβάλλον στο κέντρο της πόλης.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε κοντά μας ξανά σύντομα, ώστε να γνωρίσετε την εμπειρία του "Theory Bar" και τις υπόλοιπες ώρες της ημέρας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Συνήθως γίνεται χαμός από κόσμο αλλά είναι ίσως από τα ωραιότερα μέρη στο Χαλάνδρι για καφέ. Ωραίος εξωτερικός Και εσωτερικός χώρος, ωραίος καφές φιλική εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, NikolasD912

Αγαπητέ NikolasD912,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη θερμή κριτική σας σχετικά με την εμπειρία σας στο Theory Bar & More.
Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς να λαμβάνουμε τόσο καλά σχόλια για τις υπηρεσίες που προσφέρουμε, αφού η ικανοποίησή σας αποτελεί την απόλυτη προτεραιότητά μας.
Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφθείτε και πάλι, καθώς και να μας προτείνετε στους φίλους και στα αγαπημένα σας πρόσωπα.

Venue Manager

Theory Bar & More: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Theory Bar & More: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!