“Τελειο”
Κριτική για: Theory Bar & More

Theory Bar & More
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απο τα καλυτερα για καφε στο Χαλανδρι.Πολυ ομορφος χωρος.Συθηθως γινεται χαμος και δυσκολα βρισκεις να κατσεις.Το πρωινο που εχει ειναι φοβερο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Thodoroula K Ge... K
Ο/η KPanagakis, Venue Manager του Theory Bar & More, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Μαρτίου 2017

Αγαπητή Thodoroula K Ge... K,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη θερμή κριτική και τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να τη μοιραστείτε με τους αναγνώστες του TripAdvisor.
Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε το πρωινό μας αλλά και τον φιλόξενο χώρο μας. Τα καλά σας λόγια αποτελούν την πιο σημαντική επιβράβευση για εμάς.
Θα είναι χαρά μας να σας έχουμε και πάλι κοντά μας και να μας προτείνετε σε φίλους και στα αγαπημένα σας πρόσωπα.

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι ένα μέρος που διαθέτει ποικιλία ποτών, νόστιμα κοκτέιλς και σνακς.Εδώ θα πρεπει να δώσω τα εύσημά μου στους μπάρμεν και στο προσωπικό που εργάζεται εκεί. Παρολα αυτά είναι ένα ψυχρό μέρος,χωρίς ιδιαίτερη ταυτότητα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, smaragdal

Αγαπητή smaragdal,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τον χρόνο που διαθέσατε ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας στο Theory Bar & More.
Χαιρόμαστε που απολαύσατε τις προτάσεις μας σε κοκτέιλ και πιάτα, καθώς και για τα σχόλιά σας σχετικά με την ομάδα του Theory Bar & More. Όλοι εμείς θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα καλά σας λόγια, αφού επιβραβεύουν την καθημερινή μας προσπάθεια για τη δημιουργία μιας ξεχωριστής εμπειρίας για τους επισκέπτες μας.
Ωστόσο θα θέλαμε να εκφράσουμε την έκπληξή μας για τα σχόλιά σας σχετικά με την ατμόσφαιρα του Theory Bar & More, αφού είναι η φιλόξενη και ξεχωριστή ατμόσφαιρά του που το έχουν αναδείξει σε ένα από τα πιο αγαπημένα στέκια των Αθηναίων τα τελευταία χρόνια.
Ελπίζουμε να μας τιμήσετε και πάλι με την παρουσία σας και να βιώσετε την πραγματική Theory εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 23 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Μουσικαρες, μαγαζαρα! Αυτο το Αμερικανικο πρωινο- υπερπαραγωγη- στο πλατο, με αυγα τηγανητα, μπεικον, λουκανικα, σαλατα, τυρι, γαλοπουλα φουαντρε,πατατουλες ξεροψημενες ....μουρλια! Λογικες εως φτηνες τιμες. Περασαμε τελεια!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Lousil P

Αγαπητή Lousil P,

Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το "Theory Bar" και που μας προτείνετε με τόσο θερμά λόγια στους αναγνώστες του Tripadvisor.
Είμαστε ιδιαίτερα ικανοποιημένοι που μείνατε ευχαριστημένη με το Αμερικάνικο πρωινό που σερβίρεται στο χώρο μας το οποίο προετοιμάζουμε πάντα με τα καλύτερα υλικά, ώστε να προσφέρουμε στους επισκέπτες μας μια μοναδική εμπειρία γεύσης. Στόχος μας είναι να προσφέρουμε την καλύτερη αναλογία τιμής και ποιότητας σε ένα φιλόξενο και ζεστό περιβάλλον στο κέντρο της πόλης.
Θα χαρούμε πολύ να σας έχουμε κοντά μας ξανά σύντομα, ώστε να γνωρίσετε την εμπειρία του "Theory Bar" και τις υπόλοιπες ώρες της ημέρας.

Η κριτική γράφτηκε 11 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Συνήθως γίνεται χαμός από κόσμο αλλά είναι ίσως από τα ωραιότερα μέρη στο Χαλάνδρι για καφέ. Ωραίος εξωτερικός Και εσωτερικός χώρος, ωραίος καφές φιλική εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, NikolasD912

Αγαπητέ NikolasD912,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τη θερμή κριτική σας σχετικά με την εμπειρία σας στο Theory Bar & More.
Είναι ιδιαίτερη χαρά για εμάς να λαμβάνουμε τόσο καλά σχόλια για τις υπηρεσίες που προσφέρουμε, αφού η ικανοποίησή σας αποτελεί την απόλυτη προτεραιότητά μας.
Θα χαρούμε πολύ να μας επισκεφθείτε και πάλι, καθώς και να μας προτείνετε στους φίλους και στα αγαπημένα σας πρόσωπα.

Η κριτική γράφτηκε 9 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίος ζεστός χώρος , πρωτότυπη διακόσμηση και φιλικό προσωπικό. Θα ξαναπήγαινα σίγουρα και για καφέ μιας και ο έξω χώρος του μου άρεσε .

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, Μαρία Τ

Αγαπητή Μαρία Τ,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Theory Bar & More, καθώς και για τον χρόνο που αφιερώσατε ώστε να μοιραστείτε την εμπειρία σας κοντά μας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε τη μοναδική ατμόσφαιρα του Theory Bar & More, την ξεχωριστή διακόσμηση και την άψογη εξυπηρέτηση. Τα καλά σας λόγια αποτελούν την καλύτερη επιβράβευση για εμάς και μας δίνουν κίνητρο για τη συνέχεια.
Σας περιμένουμε και πάλι για να ζήσετε μια ακόμη μοναδική εμπειρία στο Theory Bar & More και ελπίζουμε να συνεχίσετε να μας προτείνετε με τόσο θερμά λόγια.

Venue Manager

Theory Bar & More: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Theory Bar & More: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!