Tripadvisor
Χαλάνδρι

“Μικρό στο ματι αλλά πολυ καλο φαγητό !!!”
Κριτική για: Μπεμπεκα

Μπεμπεκα
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Με πεντανόστιμα κολοκυθάκια και καλα κρεατικα αυτό το εστιατόριο μου άρεσε ιδιαίτερα . Είχε ωραία διακόσμηση, ευγενικό προσωπικό και λίγο κόσμο ήταν πέρασα πολύ ωραία τρώγοντας καλά και οικονομικά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2020
Ευχαριστούμε, 39fayeg

Η κριτική γράφτηκε 31 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό μαγαζί! Πολύ γρήγορο σέρβις, απίστευτη μανιταρόσουπα! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους.
ευγενικό προσωπικό ! πολύ καλές τιμές !

1  Ευχαριστούμε, nektariosp440
Η κριτική γράφτηκε 30 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Οι σαλάτες ήταν πολύ νόστιμες όπως και η χοιρινή τηγανιά! Δεν έχω φάει ωραιότερο σουφλέ σοκολάτας! Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, 975kalliat
Η κριτική γράφτηκε 29 Δεκεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Απίστευτες γεύσεις, χορταστικοτατες μερίδες και λογικές τιμές!!!Θα το επισκεφτούμε και πάλι σύντομα!!!

Ευχαριστούμε, marsiniko9
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2019

Πήγαμε Κυριακή μεσημέρι έχοντας ακούσει θετικές κριτικές από φίλους. Η αλήθεια είναι ότι δεν είχαμε κλείσει αλλά περιμένοντας λίγο βρήκαμε τραπέζι στην αυλή. Στα θετικά ήταν η ωραία ατμόσφαιρα στην αυλή. Αλλά από εκεί και πέρα τι να πω... Παραγγείλαμε σχεδόν αμέσως, 2 μερίδες και μία σαλάτα. Μετά από 50 λεπτά(!!!) δε μας είχανε φέρει ούτε τη σαλάτα,ενώ εξυπηρετούσανε τραπέζια που είχανε έρθει μετά από εμάς!Ρωτήσαμε το σερβιτόρο και τελικά ήρθε ο υπεύθυνος που μας είπε ότι η παραγγελία μας χάθηκε και ξαναπαραγγείλαμε!!! Περιμένοντας άλλη μισή ώρα δε μας έφεραν ούτε ένα ορεκτικό να σπάσουμε την πείνα! Από φαγητό πήραμε κριθαρότο και λουκάνικο στη σχάρα. Δεν ξέρω αν ήταν τα πιάτα που διαλέξαμε πάντως το φαγητό δεν ήταν καλό. Το λουκάνικο ήταν στεγνό,ενώ το κριθαρότο είχε αρκετό ζουμί. Παραβλέποντας το θέμα της ξεχασμένης παραγγελίας,θα του έδινα μία ακόμη ευκαιρία,αλλά όταν ήρθε ο λογαριασμός δε μας κεράσανε ούτε τις 2 μπύρες για την τόση αναμονή!!!! Πράγμα απαράδεκτο!!!! Μόνο γι' αυτή τη συμπεριφορά προσωπικά δε θα το ξαναπροτιμήσω.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, VasoulaThess

Μπεμπεκα: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Χαλάνδρι, Αττική

Μπεμπεκα: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!